Úterý 27. února 2024, svátek má Alexandr

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Soukup pro Expres o Hámovi se Sokolem: Byli vtipní, já si do nich ale taky vrtnu!

  Zatímco Agáta Hanychová (38) na poslední chvíli přehodnotila plány a zůstala doma, její bývalý partner Jaromír Soukup (54) si letošní Slavíky nenechal ujít. Expresu se svěřil, že držel palce Lucii Bílé a okomentoval hlášky moderátorů večera Ondřeje Sokola a Aleše Hámy, kteří si z mediálního magnáta během živého vysílání několikrát vystřelili. „Mně se to líbí, je to vtipné. Možná si do nich v pondělí také vrtnu,“ smál se na kameru Soukup, který promluvil také o svém doprovodu na Slavících.

  Ještě před pár dny se zdálo jako reálné, že se na Slavících poprvé od nedávného rozchodu před zraky novinářů a veřejnosti setkají Agáta Hanychová a Jaromír Soukup, kteří se nerozešli zrovna v dobrém a aktuálně vedou soudní spor o dceru.

  Oba dostali oficiální pozvánku. Zatímco Hanychová si účast na poslední chvíli rozmyslela, Soukup dorazil v doprovodu své pohledné dcery Natálie a celý večer byl ve velmi dobré náladě.

  V rozhovoru pro Expres.cz se mediální magnát svěřil, že mu zábavu nepokazily ani vtípky na jeho osobu ze strany moderátorů Aleše Hámy a Ondřeje Sokola.

  „Je to zábavné, mně se to líbí. I to vrtání do mě a poznámky. Je to vtipné,“ culil se Soukup bezprostředně poté, co si ho Háma se Sokolem přede všemi dobírali.

  Jaromír Soukup dorazil se svou dcerou Natálií

  Jednalo se o menší odplatu. Soukup se totiž do obou moderátorů ostře pustil loni v jednom ze svých pořadů a zdá se, že Háma se Sokolem nezapomínají a letos mu to chtěli vrátit i s úroky.

  „Představte si, že prodáte půlku vlastní televize, abyste si mohli koupit dvě vstupenky do sálu. To je krásné,“ vtipkovali Háma se Sokolem na adresu Jaromíra Soukupa.

  „Vůbec se mě to nedotýká, kluci to dělají bezvadně. Já jsem si do nich taky vrtnul a možná si do nich v pondělí ještě vrtnu. Mě se to líbí,“ reagoval Soukup, který je toho názoru, že má s Hámou a Sokolem dobré vztahy.

  „Myslím, že mezi námi žádné problémy nejsou. Je to v pořádku,“ tvrdí magnát, který se vyjádřil také k tomu, že vtípky od Hámy a Sokola z loňského roku údajně nepobrali manželé Vémolovi, kteří z toho důvodu letos na Slavících chyběli.

  Celý rozhovor si pusťte ve videu.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...