Úterý 28. května 2024, svátek má Vilém
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Soukup pro Expres: Svatba Agáty nebyla zrada, o rozchodu jsem se dozvěděl přes Instagram

  Byl vztah s Agátou Hanychovou (38), s níž aktuálně vede soudní spor o dceru Rozárku, životní chybou? Považoval za zradu, když si Agáta loni v prosinci tajně vzala za muže expartnera Mirka Dopitu (39)? Jaromír Soukup (55), který si pečlivě střeží soukromí a takřka nedává rozhovory, se ve studiu Expresu netradičně otevřel a se vší vážností se vyjádřil k tématům, o nichž se mu nemluví snadno. Řeč přišla například na Agátin bizarní výprodej dárků, které od Soukupa během vztahu dostala. „Někomu dáte dar a on ho pak prodává... Určitě mi to není příjemné, ale je to její rozhodnutí,“ nechal se slyšet mediální magnát.

  Jaromír Soukup se rozhovorům s novináři dlouhodobě vyhýbá a pečlivě si střeží své soukromí. Pro Expres.cz ale udělal výjimku a v téměř hodinovém rozhovoru promluvil mimo jiné o vztahu, rozchodu i soudní válce s expartnerkou Agátou Hanychovou.

  V médiích se nedávno objevila informace, že Agáta a Jaromír se konečně domluvili na výchově dcery Rozárky a podepsali novou dohodu o střídavé péči. To ale podle všeho neznamená, že už se bývalí partneři nesetkají u soudu.

  „To nevíme, uvidíme. Máme společné dítě, na kterém já lpím. Jsem táta a komentáře k výchově dítěte dávat nebudu. Já na ní visím, je to moje roční holčička, středobod mého zájmu. Budu o ni pečovat a všechny dohody se týkají dcery,“ řekl na úvod Soukup, kterého se pak redaktor Expresu napřímo zeptal, zdali s odstupem času považuje za chybu, že se dal s Agátou Hanychovou dohromady.

  „Ne, to vůbec ne. Všichni jsme odpovědní za svůj život. To už zpátky nevezmete. S Agátou jsem byl přes rok, tak to je. Máme spolu dceru a zpět se neohlížím. Po večerech nebudu přemýšlet, jestli to byla chyba, nebo ne. To rozhodnutí člověk udělá a musí nést odpovědnost. Člověk může chybovat, ale zpět to nevezme. Já se nerad ohlížím zpátky,“ reagoval Jaromír Soukup.

  Jaromír Soukup v exkluzivním rozhovoru pro Expres.cz

  Svatba s Dopitou? Příjemné to nebylo. O rozchodu jsem se dozvěděl přes Instagram

  Loni si Agáta Hanychová tajně vzala Mirka Dopitu. Široká veřejnost to možná brala jako zradu vůči Soukupovi, magnát je ale jiného názoru.

  „Co na to říct. Příjemné to nebylo, ale takhle to nemám, není to zrada. Každý si jdeme svým životem a děláme další rozhodnutí. Cesty se rozešly. Jestli jsou ta rozhodnutí dobrá nebo špatná, se ukáže. Máme společné dítě, musíme najít cestu, jak o něj pečovat,“ tvrdí Soukup, který pak dostal otázku, zdali podle něj byl důvodem rozchodu s Hanychovou právě Dopita.

  „Jak to mám vědět? Já se o rozchodu dozvěděl přes Instagram, pak se děly věci, které si dokážete vyhledat, protože Agáta žije svůj život veřejně. Když máte společné dítě, tak je to o to bolestivější, protože ten rozchod nikdy nedokončíte, to dítě vás pořád spojuje. Máte zájem o jeho štěstí, zdraví a aby se hezky chovalo a vyrůstalo ve šťastném prostředí,“ pokračoval Soukup.

  „Negativní emoce mají kratší životnost než pozitivní. Jsem přesvědčený, že časem budu na vztah s Agátou vzpomínat v dobrém, tak to bývá,“ dodal podnikatel.

  Řeč pak přišla také na poněkud bizarní výprodej darů. Hanychová totiž už nějakou přes Instagram nabízí věci, které dostala od Soukupa v době, kdy tvořili pár. Prodává luxusní šperky i automobil. Soukup se netají tím, že ho to mrzí.

  „Někomu dáte dar a on ho pak prodává. To určitě příjemné není, ale je to její rozhodnutí. Každé rozhodnutí ovlivní vás i lidi okolo. Musíte počítat s tím, že lidi si to pamatují a budou reagovat. Ne všechna rozhodnutí jsou dobrá. Máme spolu krásné dítě, všechny ostatní věci, kde někdo drbe a Herohero, to mě v zásadě nezajímá,“ reagoval Jaromír Soukup.

  Jaromír Soukup v exkluzivním rozhovoru pro Expres.cz

  Nejsem sám, vztah je ale teprve v začátcích

  Agáta společně s kamarádkou Ornellou Koktovou řeší často Jaromíra Soukupa ve podcastu na zmiňované platformě Herohero. Modelka si díky tomu měsíčně přijde na statisíce. Zajímalo nás, zdali Soukup nemá pocit, že se na něm Hanychová snaží i dávno po rozchodu přiživit.

  „Agátu nesleduji na Instagramu a nesleduji ani jejich Herohero. Nekoukám na to, známí mi to občas pošlou. V televizi vidíme, která témata jsou pro lidi atraktivní a která je naopak nezajímají. Jestli má Agáta takovou teorii, že když propírá mě, tak se přihlásí více lidí, to nevím,“ smál se Soukup.

  „Nejsem mstivý člověk. Někdy jsem emotivní a vyletím. Říkám, že za dvě minuty o tom nevím a ti lidé jsou za dva až tři měsíce dobří,“ vtipkoval magnát, který pak na kameru poprvé potvrdil, že má nový vztah.

  Jaromír Soukup v exkluzivním rozhovoru pro Expres.cz

  O tom, kdo je novou láskou Jaromíra Soukupa, se už delší dobu spekuluje. On sám ale jméno partnerky zatím zveřejňovat nechce a jako důvod uvedl, že vztah je teprve v počátcích.

  Více se dozvíte ve videu v záhlaví článku.

  Fotogalerie