Středa 22. května 2024, svátek má Emil
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Sexy motorkářka, delší známost, její děti bral na Clash! Kdo je žena, s níž byl Soukup na Miss?

  Po loňském rozchodu s Agátou Hanychovou (39) byl nějakou dobu oficiálně single. Před časem v rozhovoru pro Expres.cz přiznal, že se s někým schází, ale identitu ženy odhalovat nechtěl. O víkendu se Jaromír Soukup (55) objevil Miss Czech Republic po boku pohledné brunetky. Ženou, která magnátovi dělala společnost, je bývalá mluvčí ministerstva školství Michaela Taschnerová. Soukup se s ní zná dlouhé roky a dobře vychází i s jejími dětmi, které loni vzal na galavečer Clash of the Stars!

  „Nejsem sám,“ řekl Jaromír Soukup nedávno ve velkém rozhovoru pro Expres.cz, kdy také přiznal, že vztah je teprve v počátcích. Z toho důvodu identitu partnerky zatím nechtěl odhalovat.

  Zhruba měsíc po zmiňovaném interview se Soukup objevil ve společnosti po boku neznámé krásky. Mediální magnát zavítal o víkendu na slavnostní finále Miss Czech Republic, společnost mu dělala Michaela Taschnerová, která v minulosti pracovala jako marketingová ředitelka banky. Před lety byla také tiskovou mluvčí ministerstva školství.

  „Známe se dlouhé roky,“ řekl Expresu Soukup, který se ale k Michaele více nechtěl vyjadřovat.

  Taschnerová, která vedle Soukupa ve smaragdových šatech přímo zářila, je s Jaromírem v pravidelném kontaktu. Nedlouho po rozchodu s Agátou Hanychovou byli fotografy webu eXtra.cz vyfoceni v jednom z pražských podniků.

  Jaromír Soukup a Michaela Taschnerová

  Je otázkou, zdali je vztah mezi nimi jen na přátelské bázi. Soukup to zatím nechtěl komentovat. Není ale tajemstvím, že Jaromír dobře zná Michaeliny děti, s nimiž skvěle vychází.

  Loni je dokonce vzal na jeden z galavečerů Clash of the Stars, protože jsou velkými fanoušky této organizace. Tehdy ještě Soukup ale doufal, že se povede zachránit vztah s Agátou a do poslední chvíle věřil v návrat.

  Soukup se v Clashi letos v lednu sám představil, když boxoval na turnaji s pořadovou číslovkou sedm. Jeho soupeřem byl Aleš Bejr a zápas skončil v prvním kole diskvalifikací ve prospěch Soukupa.

  „Příprava byla docela náročná a poctivá. Mise dát se fyzicky do pořádku a do zápasové formy byla splněna. Soupeř byl bez úderu a naprosto nesmyslně nechtěl boxovat. Možná je opravdu cvok,“ uvedl těsně po zápase pro Expres.cz Jaromír Soukup.

  „Proti taktice, kterou zvolil – dostat se k tělu, chytnout okolo pasu a dávat hlavičky nebo jinak faulovat, se jaksi podle pravidel boxu bojovat nedá. To jsem fakt více udělat nemohl,“ dodal mediální magnát.

  Fotogalerie