jít naiDNES.cz

Moderátor Soukup chce vstoupit do politiky: Zakládá politické hnutí List

Jaromír Soukup míří vysoko. | foto: Reprofoto TV Barrandov

Podnikatel a mediální magnát Jaromír Soukup (49) si neklade nízké cíle. Slovy legendární věštkyně Jolandy by se dalo směle říct, že „hodně míří vysoko“. V relaci Moje zprávy potvrdil zvěsti o tom, že hodlá aktivně vstoupit do politiky, zakládá proto politické hnutí List Jaromíra Soukupa.

„Od včerejšího večera se bavím tím, o čem všem se spekuluje v souvislosti s mojí osobou,“ pozdravil diváky v jednom ze svých mnoha pořadů Jaromír Soukup, který je ještě nějakou dobu napínal. 

Pustil se do „lepšolidí“, kteří se na billboardech „stydí za svého premiéra“, informoval o singapurské orchideji Andreje Babiše a zmínil i nové policejní vozy a arbitráže vedené s Českem.

„Už více než rok mluvím s českými politiky o tom, co nejen mě, ale hlavně vás trápí. Upozornil jsem na nešvary v soudnictví i na to, že peníze odtékají do zahraničí i na rozpor mezi tím, co politici slibují a co ve skutečnosti dělají,“ shrnul své působení moderátor a mediální magnát.

„Pojďme prosadit trestní odpovědnost politiků... Buďme vlastenci a braňme české zájmy,“ vyzval Soukup, který se rozhodl aktivně vstoupit na politickou scénu, a proto zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:35 16. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  40
 • Haha
  20
 • Trapas
  14
 • Tvl
  11
 • Sladký
  9
 • Cože
  8
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat