Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Hanychová a Soukup: První předávka po zásahu policie. Magnát se tiskl k dceři, Dopita nikde

  Přes sociální sítě a média si poslední dobou adresují drsné vzkazy. Když se ale sejdou naživo, sotva se pozdraví! V úterý dopoledne se Jaromír Soukup (54) a Agáta Hanychova (38) setkali poprvé tváří v tvář od chvíle, co se modelka vrátila z Paříže, kde trávila ostře sledovanou dovolenou s manželem Mirkem Dopitou (39), dcerou Miou a synem Kryšpínem. Před zraky fotografů Expresu došlo k předání dcery Rozárky, kvůli které Soukup o víkendu zmobilizoval policii! Bývalí partneři spolu takřka nepromluvili a atmosféra na místě by se dala krájet. Dopita, který podle Hanychové měl „začít mluvit“, se neobjevil.

  V úterý dopoledne se u domu Agáty Hanychové objevil její bývalý přítel Jaromír Soukup. Přijel si jako každé úterý a čtvrtek pro svou dceru Rozárku, se kterou má podle soudu právo trávit 16 hodin týdně.

  Hanychová vylezla ven v džínových šortkách a růžovém tílku. V rychlosti a téměř beze slova mu předala Rozárku zabalenou do červenobílé deky s hvězdičkami a zašla zpět do svého domu. Modelka pak ještě nahrávala na mobil fotografy Expresu.

  Jaromír Soukup přebírá od Agáty dceru Rozárku.

  Agáta si natáčí fotografy Expresu

  Jaromír Soukup se s Hanychovou setkal poprvé od její dovolené v Paříži, kde modelka s manželem Mirkem Dopitou, synem Kryšpínem a dcerou Miou strávila celkem čtyři dny. Zatímco oni si užívali v hlavním městě Francie, mediální magnát v Praze zuřil, protože neměl ani tušení, kde se nachází jeho dcera Rozárka.

  „Ano, mám i další dvě děti. Dnes jsem se fakt naštvala. Holčičky, vy víte a znáte mě. Teď bude mluvit můj manžel. Róza mohla jet s námi k moři, ale díky jeho 16 hodinám v týdnu nemohla. Ač měl nabízený styk kdykoliv předtím nebo potom. Více řekne můj manžel,“ napsala na Instagramu Hanychová.

  Její manžel Mirek Dopita zatím mluvit nezačal. O víkendu se ale ozvala Agátina maminka Veronika Žilková, která uvedla, že má Rozárku u sebe a pak začala provokovat Soukupa.

  „A dost! Včera vtrhla Policie ČR do domu Agáty, aby našla Rózu doma v pohodě u večeře. Před domem policejní zásah a pak i můj příjezd z divadla fotili bulvární fotografové. To vše na příkaz Jaromíra Soukupa,“ napsala Žilková, která se pak pustila do kritiky ministra vnitra Víta Rakušana.

  „Paní Žilková nemá právo pečovat o Rozárku bez mého souhlasu. Soudní spory a odloučení od mé dcery zahájila její dcera, paní Dopitová, tak si nemůže stěžovat, že trvám na dodržování pravidel určených soudem. O odjezdu paní Dopitové na 4 dny a odložení Rozárky třetím osobám neznámo kde jsem nevěděl. Dozvěděl jsem se to z bulvárních médií. Předpokládám, že paní Žilková má můj telefon,“ reagoval pak pro Expres.cz Soukup, který podle Žilkové o víkendu poslal do domu Agáty Hanychové policii.

  „Paní Dopitová pravděpodobně vůbec nechápe, že pečovat musí osobně v jejích časech a já musím pečovat osobně v mých časech. Paní Dopitová taktéž nechápe, že Rozárka má dva rodiče. Víkendy, kdy má pečovat o Rozárku paní Dopitová pravidelně tráví bez Rozárky, neboť ji péče o ni evidentně obtěžuje. Je na horách či v Paříži, aniž by otec byl informován,“ dodal magnát, který nám také sdělil, že podnikne právní kroky.

  Soukupovi se totiž vůbec nelíbí, že o Rozárku o víkendu pečovala kromě Žilkové také profesionální chůva. „Já jsem nikoho neschválil! Podle rozhodnutí soudu je péče osobní. Podniku právní kroky,“ uvedl Soukup.

  Fotogalerie