Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Hanychová o předání dcery: Viděla ho a začala plakat! Soukup naznačil špatný stav dítěte

  Během úterní předávky dcery Rozárky byste snad přes celou ulici slyšeli spadnout špendlík. Agáta Hanychová (38) a Jaromír Soukup (54), kteří ještě loni tvořili pár, spolu takřka nepromluvili a sotva si dokázali vyměnit pozdrav. Na první pohled je patrné, že jejich vztahy jsou na bodu mrazu. Modelka a influencerka po předání desetiměsíčního dítěte na sociální síti uvedla, že se Rozárka rozplakala ihned poté, co spatřila Soukupa. Mediální magnát si to nenechal líbit a Expresu popsal, jak celá akce probíhala podle něj. „Vyjadřování, chování a útoky paní Dopitové jsou nechutné. To, v jakém stavu mi dceru předala, je evidentní. Je to strašné. Zejména pro dceru,“ řekl nám Soukup.

  Předání desetiměsíční dcery Agáty Hanychové do rukou Jaromíra Soukupa sledovalo přímo na místě několik novinářů. Na místě byli i fotografové Expresu. Čekala se vyhrocená atmosféra či drsná hádka. Bývalí partneři spolu nakonec takřka nepromluvili. Soukup si převzal Rozárku zabalenou do červenobílé deky s hvězdičkami a odjel pryč. Hanychová v tichosti zamířila do svého domu a krátce si ještě natáčela fotografy Expresu na svůj mobil.

  Kdo si myslel, že alespoň chvíli bude na bojišti klid, ten se šeredně mýlil. Hanychová totiž na svůj Instagram krátce po ostře sledované předávce přidala video, v němž prý naposledy mluví o Soukupovi.

  „Byla tady plná ulice novinářů. Nevím, kdo si je zavolal... Doufám, že novináři viděli, jak Róza začala plakat, když viděla svého „úžasného“ otce. Já už končím s touto osobou,“ pravila Hanychová.

  Soukup naznačil, že Rozárka byla ve špatném stavu: Útoky paní Dopitové jsou nechutné!

  Redakci Expres.cz úterní předávku pak svými slovy popsal Jaromír Soukup, který se k videu Agáty Hanychové vyjádřil.

  „K dceři se vyjadřovat nebudu. Vyjadřování, chování a útoky paní Dopitové jsou nechutné. To, v jakém stavu mi dceru předala, je evidentní. Je to strašné. Zejména pro dceru,“ řekl Soukup.

  „Ke stavu Rozárky nic neřeknu. Jen to, že obecně děti pláčou, když mají hlad, jsou unavené, potřebují přebalit či mají jinou potřebu. Z přítomnosti táty, na kterého jsou fixované, nepláčou,“ dodal expartner Hanychové, který má aktuálně právo trávit s dcerou Rozárkou 16 hodin týdně.

  Jaromír Soukup přebírá od Agáty dceru Rozárku.

  Agáta Hanychová před svým domem.

  Jaromír Soukup a Agáta Hanychová se v úterý setkali poprvé od vyhroceného víkendu, kdy modelka vyrazila s manželem Mirkem Dopitou, synem Kryšpínem a dcerou Miou do Paříže. Zatímco oni si užívali rodinnou dovolenou, Soukup v Praze zuřil, protože neměl tušení, kde se nachází jeho dcera Rozárka.

  Na Instagramu se pak ozvala Agátina maminka Veronika Žilková, která přiznala, že se o Rozárku o víkendu starala ona. Zároveň se ale prořekla, že o malou holčičku částečně pečovala profesionální chůva.

  „Profi chůva? To je kdo? Já jsem nikoho neschválil! Podle rozhodnutí soudu je péče osobní. Podniku právní kroky,“ uvedl pak Soukup, kterého Žilková nařkla, že do domu Hanychové o víkendu poslal policii.

  Fotogalerie

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela

  jít naiDNES.cz