Proč nehraje Nosek zase agenta ve filmu Vyšehrad? Štáfek mi o tom ani neřekl, řekl Expresu herec

25. října 2020
I když hrál v druhé sérii seriálu Vyšehrad agenta fotbalisty Laviho, pokračování ve formě filmu se už nedočkal. Šanci opět dostal Jakub Prachař (37), který ho hrál v první sérii, ale pak se s Jakubem Štáfkem (30) rozkmotřili. Zdá se, že se vztahy opět změnily a tratí na tom hlavně Jaromír Nosek (42).

„Dozvěděl jsem se to nedávno a bylo mi to trošku líto, že tam nejsem. Vrátil se tam Jakub Prachař. Jak na konci říkám, že bych potřeboval nový lak, plastiku, to je asi ten nový lak,“ řekl Nosek v pořadu Experti.

Moc se mu to komentovat nechtělo. Bylo na něm vidět, že mu bylo líto, že mu nikdo nedal ani vědět, že se něco takového točí. Zase ale nechce vypadat jako nějaká „fňukna“, protože on si zrovna na nabídky stěžovat nemusí. 

„Kuba s tím nějak začal, byl rozhádaný s tím druhým Kubou, jsou asi mezi sebou už v pohodě. Je to jen práce, ale přijde mi to smutný, že mi to mohl aspoň někdo říct. Ale nevadí, držím palce, kluci,“ vzkázal Míra Štáfkovi s Prachařem.

Už to dál nechtěl rozebírat, protože to prý není jeho věc. Co na to sám Lavi, tedy herec Jakub Štáfek? Proč obsadil znovu Jakuba Prachaře?

Seriál Vyšehrad je opět pod palbou kritiky.

„Chtěl jsem Kubu vždycky, hodně jsme o něj vždycky stáli. Míra Nosek hrál agenta po Kubovi, protože mu byl nejvíce podobný. Ale proč jsme Mírovi neřekli a je tam zase Prachař? To vám nemohu prozradit, to je tajemství filmu,“ řekl k tomu tajemně Štáfek s tím, že se máme nechat překvapit.

Je pravda, že už jedno nemilé překvapení herci Mírovi Noskovi opravdu připravil. Třeba na to kluci brzo zapomenou a bude mít pro něj roli v dalším pokračování Vyšehradu.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 pondělí 22. února 2021. Anketa je uzavřena.

  • 33
  • 22
  • 15
  • 14
  • 11
  • 10
Komentáře