jít naiDNES.cz

Z tuctové holky z Teplic celebritou číslo jedna: Jak Jágr Veroniku „vytunil“ pro Dubovického?

Kdykoliv se Jaromír Jágr (47) zadal, hned se z té jeho vyvolené přes noc stala vyhledává hvězda. A to byl případ i dříve nenápadné blondýnky z Teplic Veroniky Kopřivové (28), která se neúspěšně pokoušela získat korunku krásy. Vedle Jardy se z káčátka stala krásná labuť se statusem celebrity.

Přítelkyně Jaromíra Jágra byly vždycky pohledné dívky, ale některé působily spíše jako holky od vedle, měly sice něžnou tvářičku, ale asi byste se za nimi neotočili. A takovou byla i Veronika Kopřivová před čtyřmi lety, než se jí Jarda „ujal“.

Měla kratší, málo husté vlasy, jež byly zesvětlené nepovedeným melírem, tvářičku sice líbivou, ale rozhodně to nebylo na to, aby vyhrála Českou Miss, kam se v minulosti hlásila.

Jako by ale měl Jaromír, jeho úspěch a v neposlední řadě peníze na kadeřnici z Teplic takový vliv, až se z ní stala vyhledávaná modelka s vyrýsovanými svaly na břiše, svůdnými rysy a pohledem celebrity.

Bývala to tuctová holka z Teplic.
Veronika v dobách, kdy se snažila prosadit jako modelka.

Vedle hokejisty získala sebevědomí, které se jí promítlo do tváře, jež byla do té doby dost nenápadná. Vyrostla, zkrásněla a stala se ženou.

Samozřejmě to bylo i tím, že měla vedle zaneprázdněného hokejisty tolik času, že by bylo zvláštní, kdyby ho nevyužila pro sebe. Začala cvičit, propadla zdravému životnímu stylu, přemýšlela víc o tom, co si vezme na sebe. Dokonce si najala i vlastní návrháře, aby ji začali oblékat.

Vedle Jágra je ale třeba reprezentovat, chodit s naším nejslavnějším hokejistou znamená mít společenské povinnosti a na těchto akcích vypadat na jedničku, není proto divu, že se Veronika musela z holky stát dámou, a to velmi rychle.

Je otázka, jestli by pro muže byla natolik atraktivní, kdyby nebyla prošla „školou“ Jaromíra Jágra, protože je fakt, že všechny jeho bývalé slečny dnes mají skvělé postavení a vypadají nádherně.

Kopřivová se sice zakoukala modela Mirka Dubovického, s nímž strávila rodinnou dovolenou v Itálii, ten jí však zdaleka nemůže nabídnout takové pohodlí jako Jágr, ale už teď se dá očekávat, že do budoucna se jí s puncem Jágrovy bývalky špatně nepovede.

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Úterý 12. listopadu 2019, svátek má Benedikt
EXPRES

jít naiDNES.cz