Pozitivní vlny Veroniky Kopřivové: Lidé už mají z jejích motivačních vět srandu

Veronika Kopřivová (27) se alespoň podle svého Instagramu válí na matračce v bazénově průzračné vodě, kde prožila další náročné pondělí. U toho se směje od ucha k uchu a posílá lidem pozitivní vlny. Ať už je Veronika v Las Vegas, nebo v Kladně, její fotky už mnohým lezou krkem.

Ach jo, už je zase pondělí!“ hlásá Veronika Kopřivová (27) na sociální síti a opaluje se u toho na nafukovačce, přičemž nohy a ruce má do vzduchu. Mohl by to být i docela vtipný komentář, nebýt toho, že Jágrova (46) holka má na svém Instagramu jen komentáře v podobném duchu.

Zřejmě proto už to občas někdo z jejích sledovatelů nevydrží a do Veroniky si rýpne. „Ano, vždy to, prosím, zdůrazněte, abychom si toho všichni všimli, že jste vysmátá a v pohodě, hashtag lexaurin,“ píše follower Veroniky Kopřivové. Ta na jedovatý komentář hned zareagovala a dotyčné/mu poslala pozitivní vlny od bazénu: Bohužel nevím, co je lexaurin, a mrzí mě, že vy v pohodě nejste!“

Další skupina se pak strefuje do Veroničiny vyrýsované postavy a zvláště její pekáč buchet vzbuzuje podezření. „Zase ta aplikace na břišáky?“ podezírá Veroniku follower z použití aplikace.

„Jakou používáš aplikaci na ty břišáky?“ ptá se další zvědavec posměšně.

Kvůli svému Instagramu a jeho příspěvkům už Veronika dávno stanula na pranýři, že vytváří druhotnou realitu. Není to tak dlouho, co si na Instagram vkládala rozesmáté fotky z dovolené, zatímco ji fotografové načapali v Kladně. 

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 10. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  79
 • Trapas
  44
 • Tvl
  18
 • Super
  10
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
Komentáře