Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Jaromír Jágr má holky jako přes kopírák: 6 důvodů, proč si vybírá takové zajíčky

  Hokejista Jaromír Jágr (48) sice za chvíli oslaví půlstoletí, ale to nemění nic na faktu, že s hokejem skončit nechce, stejně tak v zajetých kolejích pokračuje, co se týče výběru svých dívek.

  Náš nejúspěšnější hokejista Jaromír Jágr je snem mnoha holek. Je to vstupenka do velkého světa, luxusu, do popředí zájmu a na VIP večírky. Jsou na titulních stranách časopisů a najednou se dostanou takovou rychlostí do českého showbyznysu, že to ani ony samy nečekají.

  Jenže ne ledajaká dívka může stanout po boku našeho nejslavnějšího starého mládence. Podle jakých kritérií si hokejový milionář vybírá své partnerky?

  1. Věk je nejdůležitější

  Můžete být sebekrásnější, ale pokud je vám více než třicet let, prozatím nemáte u Jardy šanci. Jeho dívky nikdy nepřekročily trojku na začátku věku, on je zkrátka na zajíčky.

  Jaromír Jágr je teď samý úsměv.

  Takové slečny jsou ještě neokoukané a nemají o životě moc páru, může je provést velkým světem a nezpochybnitelná pravda je, že vztah s Jaromírem Jágrem jim vždy pomůže v kariéře.

  Není to od něj náhodou také pohlazení pro ego?

  2. Na vzhledu záleží

  Jaromír nikdy nebyl vyhlášeným krasavcem, zejména v začátcích, kdy se proslavil svým mulletem, ale s postupujícím věkem získává velký šmrnc a charisma.

  Podle vzoru zahraničních sportovců (stejně jako naši fotbalisté) odhodil tepláky a mezi lidmi se už objevuje jen bezvadně oblečen, na společenských akcích pak přidává bezchybné obleky.

  K tomu má ještě hodně peněz, což mu přidává na kreditu a neodolatelnosti. Proto si sám může vybírat, jak by jeho dívka měla vypadat.

  Dominika Branišová jako modelka nafotila i odvážnější snímky.

  V nejlepším případě by to měla být úspěšná modelka s tváří panenky, dokonalým tělem a příjemným vystupováním. Především na vzhledu záleží, protože je faktem, že nová slečna nemůže hokejistu nijak zahanbit.

  3. Musí umět vařit

  Dalším pilířem skvělého vztahu s Jardou je rozhodně skvělá a vydatná kuchyně. Nejlépe jako od maminky. Taková svíčková nebo vepřo knedlo zelo, tím nikdy nepohrdne. Ale žádné kupované knedlíky!

  Nejlépe hezky podomácku vše vyrobené.

  Veronika Jardovi ráda vyvařovala.

  U hokejisty platí dvojnásob, že láska prochází žaludkem, Jágr se nikdy netajil tím, že jeho maminka se o něj starala během kariéry v zámoří, kdy mu vařila teplé obědy a večeře, což je dost těžké překonat.

  4. Musí padnout mamince do oka

  Pokud neprojdete „pohovorem“ čili prvním seznámením u Anny Jágrové, možná nemáte smůlu, ale budete to mít těžší.

  Jakmile si ji znepřátelíte, můžete se rovnou smířit s tím, že se paní Jágrovou nikdy nestanete, i kdyby o tom třeba po dvaceti letech vztahu přemýšlel.

  Rodiče Jaromíra Jágra jsou na jeho partnerky prý přísní. Ale kdo by nechtěl pro svého syna to nejlepší?

  Na svou maminku Jaromír dá a zbytečné šarvátky s mámou Džegr tvoří propast mezi rodinou a to není pro žádný vztah dobré, natož v rodině známého sportovce, kdy všichni drží naprosto při sobě.

  5. Jeho dívka nemá vlastní život

  To by pro mnoho zlatokopek neměl být problém, protože život vlastně neměly ani před Jágrem. Žít s hokejistou ale není žádný med, jak si mohou děvčata myslet.

  Muži jsou neustále na trénincích, zápasech, a když jsou doma, spí, odpočívají. Také se občas zajdou pobavit se svými kamarády.

  Inna Puhajková s Jágrem chodila víc než šest let a vypadalo to hodně vážně.

  Není s nimi moc zábavy, protože se všechno točí jen kolem jejich kariéry. Jaromír nejspíše nechce žádnou jadernou fyzičku, ale ke štěstí by měl rád jen slušnou dívku, která chápe, o co o jde, a rozhodně ho nebude nutit do mnoha společenských akcí či vlastních projektů, na něž si on moc nepotrpí.

  6. Pravoslavná víra ve vztahu hraje velkou roli

  Když hrál Jaromír v Rusku, přičichl tam k pravoslavnému náboženství a od té doby každou neděli navštěvuje kostel, i před zápasy tam zajde.

  Jeho partnerka by měla mít k náboženství také sklony a doprovázet ho na mše.

  Jaromír Jágr v podcastu Báry Strýcové U Baru mluvil o víře.

  Občas to vypadá, že Jardu pravoslavná církev natolik změnila, že vedle sebe potřebuje někoho, kdo to bude mít stejně. 

  Jak jeho nová známost Dominika Branišová (25) dopadne, to samozřejmě nikdo nevíme, jedno je ale jisté, Jaromír Jágr je v Česku milovaným sportovcem a spousta fanoušků mu už přeje vlastní rodinu a partnerku na celý život. 

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:11 středa 21. října 2020. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   75
  • Haha
   66
  • Tvl
   39
  • Super
   35
  • Sladký
   26
  • Cože
   25