jít naiDNES.cz

Ožení se Jaromír Jágr v roce 2017? Sázkaři mají jasno!

Podle bookmakerů je velká šance, že se Jágr příští rok ožení. | foto: Internet

Ožení se Jaromír Jágr v roce 2017 nebo se mu narodí dítě? I na to se dá sázet. A kurzy jsou více než lukrativní. Při dnešních kurzech si můžete při sázce tisíce korun přijít i na statisíce!

Stačila jedna zmínka o zásnubách, které Jágr ani Kopřivová ještě ani nepotvrdili a sázkaři na něj vyhlásili hon. Do 31. prosince letošního roku si tak můžete vsadit, jestli se Jágr příští rok ožení, narodí se mu dítě, narodí se mu syn nebo dcera nebo jestli se stihne v roce 2017 oženit a rovnou i rozvést.

A kurzy jsou více než lukrativní. Nejnižší je pochopitelně na svatbu, která je podle sázkařů na spadnutí. Ti také předpokládají, že se hokejový bůh stane poprvé otcem.

Vsadit si dokonce můžete, zda to budou dvojčata nebo trojčata. A právě kurz na trojčata je nejvyšší. Pokud byste na to vsadili například tisíc korun, sázkaři by vám museli vyplatit 333 tisíc korun.

Mnohem nižší je kupodivu kurz na rozvod, na který si můžete vsadit paradoxně s kurzem šedesát osm ku jedné.

A sice netušíme, co na krok sázkařů říká sám hokejový bůh, ale nedivili bychom se, kdyby už měl vsazeno a s Veronikou pracoval na trojčatech. Jarda je totiž známý svou láskou ke hře nejen na ledě, ale hlavně mimo něj a takový kurz se neodmítá.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 20. března 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  39
 • Super
  22
 • Haha
  22
 • Tvl
  19
 • Cože
  18
 • Sladký
  15
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat