jít naiDNES.cz

Fanoušci dne: Jágr s Babišovými hnali Čechy za medailí, fotka vzbudila vášně

Babiš včera fandil s manželkou Monikou a legendárním Jaromírem Jágrem. | foto: Facebook

Fandili jako o život. Premiér Andrej Babiš včera na Facebooku zveřejnil fotografii své manželky Moniky, která během včerejšího zápasu hnala české hokejisty za bronzovými medailemi společně s legendárním Jaromírem Jágrem. Tak trochu tím ale píchl do vosího hnízda a pod příspěvkem se strhla hodně ostrá debata. „Byl bohem, teď je volem,“ píše třeba jeden diskutujících směrem k Jágrovi.

Na každém zápase urputně fandil, tlačil hráče za vítězstvím. Při včerejším zápase o bronz měl navíc legendární Jaromír Jágr posilu, do Bratislavy dorazil i premiér Andrej Babiš s manželkou Monikou.

Právě Babiš během utkání zveřejnil fotografie, jak se Monika s Jágrem u hokeje dobře baví. 

A přestože šlo o fotografii nevinnou a sympatickou, pod příspěvkem se na Facebooku českého premiéra strhla lavina urážek. Ty mířily nejen na něj, ale hlavně na legendárního hokejistu.

Babiš včera fandil s manželkou Monikou a legendárním Jaromírem Jágrem.

Monika Babišová s Jaromírem Jágrem

„Byl bohem, teď je volem,“ napsal jeden z uživatelů. „Ty jsi klaun, Jardo. Škoda, nejlepší máš za sebou a teď tohle. Je to smutný, že ze sebe děláš totálního ču*áka,“ přidal se jeden z mnoha dalších.

Babiš včera fandil s manželkou Monikou a legendárním Jaromírem Jágrem.

Andrej Babiš s manželkou Monikou během včerejšího zápasu o bronz

Jágr i manželé Babišovi ovšem mezi ostatními našli zastání. A stejně jako v případě nedávné Jágrovy návštěvy v Číně je třeba zopakovat, že jeho politické názory, a už vůbec ne to, s kým se stýká, na jeho statusu hokejového boha a české legendy vůbec nic nezmění.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat