jít naiDNES.cz

Jaromír Jágr o rozchodu: Nová láska? Teď je na řadě nová střecha!

Z hokejového boha Jaromíra Jágra (47) se po provalení rozchodu s Veronikou Kopřivovou (28) stal nejžádanější starý mládenec, na něhož se začínají pořádat doslova hony. Holky už se na internetu předhánějí, která milionáře sbalí dřív. Jenže svými slovy tyto holky teď sám Jarda zklame. Exkluzivně Expresu napsal, jak to teď má s láskou.

Nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr ani po rozchodu s modelkou Veronikou Kopřivovou zrovna nesmutní. Jeho největší láskou byl, je a bude vždycky hokej a není tomu jinak ani teď po provalení toho, že je zase sám.

Místo toho, aby se oddával radovánkám svobodného života, užíval si po boku sličných dívek, které by za minutu strávenou po boku Jardy daly snad i celý svůj život, uzavřel se do sebe a chce teď opravdu žít jen pro hokej. Nechce se od nikoho nechat rozptylovat.

I přesto se začalo spekulovat, že už se s někým schází a má s nějakou slečnou dokonce randit. Ale to sám Jaromír pro Expres razantně popřel. 

„Opravdu nejsem blázen, musím si nejdřív odlehčit od práce. Hraji hokej (stále, a ve 47 je to fakt náročný), do toho skládání hráčů a zaměstnanců, trenérů, vybírání trenérů, shánění sponzorů. A v neposlední řadě obíhání okolo rekonstrukce našeho zimáku, střecha je v havarijním stavu a máme výjimku už jen rok. To jsou tři zaměstnání, je toho opravdu hodně,“ odepsal Jaromír na dotaz Expresu, jestli je pravda, že se s někým schází.

Baráž o extraligu stála Jaromíra Jágra hodně sil.

Jaromír žije svým klubem Rytíři Kladno.

I když se do Kladna budou pořádat možná zájezdy lačných holek z Kozičky, které čekají na „svou hokejku“, Jarda je neoblomný. Chce se na sto procent věnovat hokeji a svému klubu, který postoupil do extraligy.

Takže holky, jestli jste si některá brousila zoubky, máte smůlu. Hvězdný hokejista si chce dát od lásky k ženám pauzu a žít jen sportem na ledě. 

Fotogalerie


Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat