jít naiDNES.cz

Jdi do pr*ele! Jágr se drsně zastal Gotta před haterem, který vytáhl Antichartu

Jaromír Jágr se drsným způsobem zastal Karla Gotta. | foto: Profimedia.cz

Nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr (47) je znám svou náklonností ke Karlu Gottovi (79). Na svém Facebooku sdílel fotografii z Mistrovy nedávné oslavy narozenin a znovu zopakoval, jak moc si zpěváka váží. Zčistajasna se ale objevil anonym, který Jágrovi přátelství s Gottem vyčetl. Hokejová legenda neměla žádné slitování!

Jaromír Jágr na svůj Facebook umístil snímek, kde se přátelsky objímá s Karlem Gottem. K fotografii přidal i pár slov, která vyjadřují, co ke slavnému zpěvákovi hokejista cítí.

„On je ten, co dokázal spojit vůli, pracovitost, talent a skromnost. On je ten, který nám dává zapomenout na starosti při poslechu jeho písní. On je ten, který nám svou přítomností dodává naději, že dobro, laskavost a slušnost můžou zvítězit, a to nejen v pohádkách. Děkujeme. Oslava 80. narozenin Karla Gotta, to byl pro mě jeden z největších zážitků,“ napsal Jágr.

Během chvíle se vyrojilo několik haterů, kteří Jágrovi jeho přátelství s legendárním zpěvákem začali vyčítat.

„On je ten, co podepsal... Není na něm co obdivovat,“ napsal anonym vystupující pod přezdívkou Jimmy Plzeňák a přidal ještě fotografii, kde Gott podepisuje Antichartu.

Jaromír Jágr s reakcí dlouho nečekal. Hatera uzemnil a stačila mu k tomu pouhá tři slova. „Jdi do pr*ele,“ napsal anonymovi hokejista. 

Takhle Jaromír Jágr setřel svého hatera.

Za tuto reakci se Jágr dočkal velice pozitivní odezvy ze strany svých fanoušků. Během chvíle měl komentář několik set „lajků“.

„Dobře, Jardo,“ vzkazovali mu pod fotkou zarytí příznivci.

Karel Gott se v minulosti k podpisu Anticharty několikrát vyjádřil. Celou věc bere jako podvod.

„Skočili jsme na špek, zneužili nás,“ řekl Gott před lety v rozhovoru pro deník MF DNES.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat