jít naiDNES.cz

Jágr a Gott: Slavný zpěvák a hokejista toho mají společného více, než si myslíte

Oba slavní muži byli dlouho starými mládenci. | foto: Profimedia.cz

Oba jsou považováni za národní poklady, veřejnost je zbožňuje, ať se děje, co se děje. I kdyby snad spáchali vraždu, lidé by jim to odpustili. Co v sobě mají Karel Gott (79) a Jaromír Jágr (47) tak výjimečného, že jsou tak milováni a obdivováni?

Není snad větších českých hvězd, než jsou Jaromír Jágr a Karel Gott. Pro český národ jsou to hvězdy bez škraloupu. Co v sobě mají tak výjimečného, že se oba stali takovými modlami? Mají v sobě snad neodolatelné kouzlo?

O kouzlu by se dalo mluvit. A to je to jejich osobní. Jak Karel, tak i Jaromír jsou ti praví gentlemani, kteří se umí chovat za jakékoliv situace.

Nikdy nejsou vulgární, nestalo se, že by se přestali ovládat, ztropili scénu, opili se na veřejnosti a tropili výtržnosti. V jejich „životním rejstříku“ byste jen těžko hledali nějaký škraloup.

Jaromír Jágr okoukl čínský hokej.

Jaromír je za každé situace usměvavý a optimistický.

A to samé je i u žen.

I když za svůj život zpěvák i hokejista vystřídali pár žen, nikdy byste nedohledali, že by se o některé vyjádřili jen slovíčkem špatně. Vždycky své expartnerky ctili a pomáhali jim i po rozchodu. To se jinak v českém showbyznysu nevidí. Většinou to dopadá házením špíny na veřejnosti a nechybí další nechutnosti. 

Staří mládenci

Co ale rozhodně mají tito dva úspěšní muži asi nejvíce společného, je staromládenectví. Jak Jaromír, tak i Karel měli se sňatky a zakládáním rodiny velké problémy, nechtěli se usadit a patřit jedné ženě. Jeden z „parťáků“ tuto soudržnost už opustil, slavík nakonec po šedesátce neodolal a vzal si za ženu dlouholetou přítelkyni Ivanu.

To Jaromír na svou osudovou ženu ještě čeká. Měl pár vážných vztahů, ale ty bohužel po pár letech vždy dospěly ke konci a on mohl hledat dál. Ale jestli se nechá inspirovat Karlem Gottem, má ještě hodně let, než ho nějaká „okroužkuje“.

Jejich svatební den si s nimi užila i jejich dcera Charlottka.

Gott do toho nakonec na „stará kolena“ praštil.

Teď se chce Jaromír soustředit především na hokej a svůj tým Rytíři Kladno, aby se jim nerozpadl zimní stadion. Dál bude přinášet radost, stejně jako Karel, protože český národ si už bez těchto pravých a talentovaných gentlemanů nedokáže představit žádnou zábavu. 

Proto nikomu nevadí, že ve své kariéře i přes značně vyšší věk nekončí, jejich fanoušci jsou za to rádi. 

Jak Jarda na ledě, tak Karel na pódiu by snad jednou chtěli strávit i poslední chvíle v životě, protože sami asi nikdy neskončí. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat