Středa 22. ledna 2020, svátek má Slavomír
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Nicol mi kreslila, Innu jsem miloval. Verča? Nic moc... Synovec hodnotí Jágrovy holky

  Sám chtěl hrát hokej, profesionální kariéra mu ale nevyšla. Nyní se věnuje marketingu a je to právě on, díky komu je jeho slavný strýček Jaromír Jágr tak aktivní na sociálních sítích. Jaký je ale život ve stínu žijící legendy a co Jiří Kalla říká na partnerky slavné osmašedesátky?

  Jaromír Jágr sice vlastní děti nemá, po jeho boku se ale v posledních měsících pravidelně objevuje mladík, který je mu nápadně podobný. Není to ale jeho utajený syn, nýbrž syn jeho sestry Jitky Jiří Kalla, jehož jsme vyzpovídali na křtu kalendáře Dany Morávkové, který překvapivě moderoval.

  „Věnoval jsem se hokeji a snažil jsem se prosadit, trošku to ale nevyšlo. Věděl jsem, že nemám takový talent, abych se prosadil ve světovém hokeji, tak jsem se dal na dráhu marketingu,“ vysvětlil Kalla, který přiznal, že právě on stojí za sociálními sítěmi svého slavného strýčka.

  „Co se Instagramu týče, tak to bych si dával za vinu. Jarda ho nechtěl, ale když jsem začal live streamy, tak se chtěl přidat a vlítl do toho. Tak vlastně vznikly všechny live streamy,“ přiznal Jirka s tím, že zatímco se sociálními sítěmi si jeho strýček nechá poradit, co se vztahů týče, radí on jemu.

  „On si myslí, že má pravdu, i když nemá. Je to strejda, je starší a beru, že má zkušenosti, ale dám většinou na sebe,“ vysvětlil Kalla s tím, že si naopak myslí, že vztazích by měl on radit Jágrovi.

  „On si myslí, že už ty situace zažil, že toho má hodně za sebou. Na jeho rady dám, ale není to úplně ono. Ví, jak vést vztah, ví, jak je těžké, když je tlak zvenčí. Není to snadné, když si začne s holkou, která nikdy nebyla v médiích, v takové společnosti a v takovém rozruchu. Je pro ni těžké být vedle Jardy. Neplní totiž jenom funkci přítelkyně, ale i reprezentuje,“ popsal Kalla, který vysvětlil, proč má z partnerek svého strejdy nejraději Nicol Lenertovou, nejblíž k Inně Puhajkové a vůbec není v kontaktu s Veronikou Kopřivovou.

  „Nicol znám od pěti let. Kreslil jsem s ní a maloval. Přirostla mi k srdci. Nejdéle se mnou byla naopak Inna Puhajková, se kterou jsem se bavil. Naposledy byla Veronika, se kterou jsem se moc nevídal, protože jejich vztah probíhal v Americe. Občas si napíšu s Nicol, s Ivou Kubelkovou, s Innou asi nejvíc. S Verčou si už moc nepíšu,“ dodal Jágrův synovec, který přiznal, že on sám na jméno svého slavného strýčka balil holky.

  „Strašně rád bych řekl, že ne, ale určitě tam nějaká bude,“ prozradil Kalla, jenž promluvil i o dívkách, které se jeho strýčkovi na každém kroku nabízejí.

  „Je to pro něj těžké. Když mezi sezonou chodil na večírky a užíval si, tak jsem chodil s ním a viděl jsem, jak se ty holky před ním chovaly. Nechovají se tak, jak by se chovaly před kýmkoliv jiným. Není mi z toho dobře. Chudák Jarda. Každý se před ním snaží být stoprocentní a vypadat lepší, ale někdy je to těžké. Učí mě, abych byl pokorný a citlivý v těchto situacích. Není to tak, že bychom se jim smáli, ale někdy se ty holky moc předvádí a není to korektní,“ dodal Kalla.

  Fotogalerie

  Premium

  Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

  Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...

  Premium

  Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

  Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

  Premium

  Přivřela oči a doufala v polibek. Manžel ji místo toho shodil ze srázu

  Ležela vedle něj a pravidelně oddychovala. Odtáhl se od ní, co mu jen postel dovolila, a otočil se zády. Musí to udělat...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 22. ledna 2020, svátek má Slavomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz