Kam se poděl Jágr? Zmizel z internetu a jeho hokejová rodina zeje prázdnotou

Před rokem to vypadalo, že se z Jaromíra Jágra (46) stane novodobý youtuber. Na sociální sítě vkládal příspěvky nejen ze stadionu a posilovny, ale také ze svého soukromí. S hokejovou rodinou, jak nazývá své fanoušky, zkrátka sdílel střípky svého profesního i osobního života a alespoň jednou měsíčně přidal nějaké zábavné video. Jenže v posledních měsících jako by se po něm slehla zem. Od února Facebook zeje prázdnotou, stejně tak i vcelku nedávno založený Instagram. Co se s „Džegrem“ stalo a proč se rozhodl kontakt s veřejností ukončit?

Hokejista Jaromír Jágr je nepochybně jedním z nejvýraznějších českých sportovců. Za svou kariéru v NHL nastřílel 766 gólů a dostal se mezi sto nejúspěšnějších hráčů na světě. Není se tedy co divit, že patří k nejsledovanějším osobnostem. Jeho profily na sociálních sítích sleduje v součtu téměř milion lidí a jeden jeho příspěvek mívá v průměru přes padesát tisíc lajků. 

Jágr se totiž mimo led zapsal u fanoušků svým nezaměnitelným humorem a optimismem. Na své oficiální stránce mimo informace ze světa hokeje sdílel fotky či videa ze soukromí a čas od času se rozepsal na nějaké určité téma. Fanouškům dodával motivaci a kuráž pro to, aby se nebáli dělat, co je baví. 

Často se také rozepisoval o víře, kterou ve svém životě staví na první pozice. Své hokejové rodině dával zkrátka vědět o tom, co se v jeho životě aktuálně děje, a nestalo se, že by vynechal jediný měsíc. 

Jenže nyní je na sociálních sítích už více než pět měsíců ticho po pěšině. Jágr se stal neaktivním, přestože to ještě před rokem vypadalo, že rozjede kariéru youtubera. Vedle o desítky let mladší přítelkyně Veroniky Kopřivové si založil Instagram, kde oslovil téměř čtvrt milionu lidí. Natáčel stories, ve kterých si ze své milé utahoval, anebo sdílel svůj tréninkový plán. 

Kam se tedy tak náhle poděl? 

V době, kdy byl velmi aktivní, se o něm hodně mluvilo. Jako první možnost se tedy nabízí, že ho unavoval až přílišný zájem. Fanoušci i média měli přehled téměř o všem, co dělá, kde se pohybuje a co ho trápí.

Zajímavostí také je, že aktivní přestal být v době, kdy se vracel do České republiky. Není žádným tajemstvím, že právě návrat do rodné země s jeho emocemi pořádně zamával. Hokejista totiž dlouho rozmýšlel, co s jeho kariérou bude dál. Nakonec se rozhodl tak, jak každý předpokládal – zůstal „ve svém“ Kladně, kde nastoupil za Rytíře, které by rád dostal do extraligy. 

Hraní v oblíbené helmě si Jaromír Jágr nemůže odpustit.

V poslední době jsme úsměv na jeho tváři moc nevídali.

Momentálně se tedy začíná připravovat na blížící se sezonu a zápasy, které o budoucnosti klubu rozhodnou. Dalším z důvodů tedy může být časové vytížení a jistá nervozita z výsledku.

Nejenom na svých profilech na sociálních sítích se ale přestal vyskytovat. Veronika, která jeho fotkami a videi ještě před rokem tapetovala především Instagram, nyní svého partnera nikde neukazuje, nemluví o něm a nesdílí nic z jejich soukromí.

Z tohoto chování je tedy zřejmé, že jde o cílený odchod ze světa sociálních sítí, a je otázkou, zda se Jágr ještě někdy k hokejové rodině vrátí. 

Tedy pokud ke svým účtům nezapomněl heslo.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:31 pondělí 19. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  83
 • Haha
  64
 • Super
  43
 • Tvl
  42
 • Cože
  21
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat