Jágrovy fanynky, zpozorněte: Učte se vařit zdravě, hokejista na to láká přes Instagram

19. července 2019
Jen co se dostalo ven, že Jaromír Jágr (47) už nežije s Veronikou Kopřivovou, začal být velmi aktivní na sociálních sítích. Přitom se poslední dobou úplně odmlčel, dokonce ani své „hokejové rodině“ nepsal vzkazy, jak bylo jeho zvykem. Jenže teď se s jeho příspěvky roztrhl pytel. Že by na sebe upozorňoval, jak je osamocený a potřebuje nějakou dívku, která by se mu starala o životosprávu?

Instagram Jaromíra Jágra už nezeje prázdnotou. Ba naopak! Hokejista se rozhodl strhnout ho v počtu příspěvků a dává tam jedno video za druhým ze svého soukromého života.

Poslední příspěvky byly především o jeho životosprávě. Jardu totiž čekají tréninky a letní příprava, aby pomohl svému klubu Rytíři Kladno „rozkoukat“ se po letech v extralize. Jenže na sebe musí být dost tvrdý.

Sdílel videa, jak jí sušenky a špagety, ale přitom se s nimi loučil. „Miluji vás,“ napsal pak ke sladkostem, které musel nahradit salátem. Ten dokonce pojmenoval po sobě. Skoro nic v něm nebylo: salát, okurka a meloun. Taková teď prý bude jeho hlavní strava.

Nechybí mu kuchařka, která by mu vařila tu zdravou stravu? Přece jen na to měl dříve Veroniku Kopřivovou, ta se v nízkotučných jídlech vyznala a vedle ní Jarda dokonce zhubl deset kilo.

Jaromír Jágr se vrátil k hokeji po roce.

Jaromír se chystá na pořádné tréninky.

Teď je na to ale sám. Nebo se snad nenápadně snaží přes Instagram najít vhodnou kuchařinku, která bude nejen dobře vařit, ale ještě k tomu dobře vypadat?

Je jasné, že by se nejedna holek přetrhla, kdyby mu ten salát mohla nakrájet. Jenže je známo, že Jaromír si rád vybírá a nechává tomu čas. 

Která nakonec u milionáře uspěje nejen ve vaření?

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:55 sobota 16. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

  • 35
  • 33
  • 31
  • 30
  • 30
  • 29
Komentáře