Jágr vzal svou lásku na Vltavu: Pohledná Dominika měla na lodi dvojnici!

14. září 2020
Jaromír Jágr (48) si poslední tropické dny v Česku užívá plnými doušky. Spolu se svou láskou Dominikou Branišovou (25) a přáteli vyrazili na plavbu po Vltavě. Nechyběla ani Olga Lounová (39), která se neudržela a s radostí a pýchou pár fotek sdílela na sociální síti.

„Vždycky jsem chtěla umět chodit po vodě, ale že to bude po Vltavě a nezamrzlé, to bych, kurde, neřekla,“ usmívala se Olga Lounová, která spolu s dalšími výletníky vlétla do Vltavy na jednom z jezů. 

„U tohohle jezu sedával Bedřich Smetana a skládal Vltavu. Já složila zkoušku odvahy a co tu složí Jaromír Jágr? Snad tu nejlepší sestavu pro letošní sezonu,“ vtipkovala na adresu společné fotky s Jaromírem Jágrem. Ten vzal na výlet i svou přítelkyni, bývalou modelku Dominiku Branišovou.

„Krásné překvapení. Díky,“ komentoval plavbu další z účastníků Petr Větrovský, který dorazil s partnerkou Jitkou.

Na lodi se slavily i Větrovského narozeniny, všichni si užili i malý koncert. Olga se skleničkou v ruce zazpívala pár svých hitů. Při té příležitosti si fanoušci všimli jedné věci.

„Jíťa a Jardova slečna jsou si strašně podobné. Nebo mám halucinace?“ podivoval se jeden z jeho kamarádů na sociální síti.

Nutno říct, že se docela trefil, protože si obě mladé dámy podobné opravdu jsou.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:10 úterý 12. ledna 2021. Anketa je uzavřena.

  • 30
  • 23
  • 21
  • 20
  • 19
  • 18
Komentáře