jít naiDNES.cz

Jaké měl léto Jaromír Jágr? Plné holek a večírků!

Jágr celé léto propařil. O společnost však neměl nouzi. Našla si ho sama. | foto: Kateřina PifflováHerminapress

Prázdniny v Česku stály Jaromíra Jágra (43) daleko víc, než jen peníze a čas. A tak se vrací zpět do Ameriky, aby se zregeneroval. Do hokejové sezony přeci jen nezbývá moc času.

Návštěva v Česku byla pro Jágra velmi náročná. Hlavně, co se energie týče. Jeho běžná náplň dne totiž vypadala následovně - trénink, párty a holky.

Fotogalerie

„Jarda si tu fakt hodně užíval. Bral to jako takové prázdniny. Chodil skoro každý den na párty, trávil čas s rodinou a kamarády. Jo a taky si užíval s holkama,“ odhalil nám kamarád, který s Jágrem strávil hned několik nocí.

Podle něj hokejista nezkazil žádnou zábavu a byl výborným lapačem na holky. Proto nesměl chybět na téměř žádném večírku.

Jenže na takový styl života není Jágr zvyklý. V Americe se prý soustředí hlavně na hokej. A tak se není co divit, že ho to zmohlo, víc než si představoval.

I proto zítra mizí za oceán. „Musí se vrátit, aby se stihl zregenerovat. Ale mrzí ho to. Je mu líto, že v Americe nemá kamarády jako v Praze a na Kladně,“ uzavřel informátor.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:30 8. ledna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  8
 • Trapas
  3
 • Sladký
  3
 • Haha
  2
 • Cože
  2
 • Tvl
  2
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře