Pátek 22. ledna 2021, svátek má Slavomír
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Glosa: Jak se loví trofej Jágr: Kopřivová to přehnala, a to se jí může vymstít

  Veronika Kopřivová byla dost neopatrná a už dost možná není Jágrova „kadeřnice“. Táta hokejové rodiny totiž nesnáší, když jeho soukromí někdo vynáší do světa. | foto: koláž Expres.cz

  Chcete se stát novou přítelkyní Jardy Jágra? Zdá se, že návod by mohl být snadný - být hezká modelka, misska nejlépe, s věkem do osmadvaceti let. Jenže pozor! Stačí podraz způsobený vaší touhou se s ním pochlubit, a přijde trest. A proto je dost možné, že Jágrova nová holka už není jeho holka vůbec.

  Hokejová rodina má novou mamču, její čtyřiadvacetiletá Veronika Kopřivová z Teplic, neúspěšná finalistka Miss, bývalá kadeřnice a velmi průměrná modelka provinčních mol.

  Možná se vám to může zdát paradoxní vzhledem k tomu, že je to pohledná dívka, ale u modelky nesejde na kráse, nýbrž na tvárnosti. Proto ty podivně zajímavé zdobí titulky Vogue a ty jen hezké předvádějí prádlo v obchodních centrech za pár stovek. Že touží po svém štěstí a úspěchu jim pak vyčítat nemůžeme, jelikož my ostatní chceme v životě to samé.

  Takhle vypadá „zaměstnání“ Kopřivové. Vesnická přehlídka někde v místním OC...

  Takhle vypadá „zaměstnání“ Kopřivové. Vesnická přehlídka někde v místním OC nebo kulturáku za pár korun. Je to poznat i na oblečení. Tyto boty nosí maximálně prostitutky, šaty mají křivý sešiv, kabeličku by si nevzala na zabávu ani patnáctiletá holka. Zbytek „modelek“ jen tuhle scénu umocňuje.

  Veronika jistě jiná není, ostatně to by i bylo proti přírodě, a ráda by se dočkala zadostiučinění v podobě pohodlného života a muže, který se o ni postará. Pakliže k tomu má použít svou luxusní postavu a krásný obličej, podaří se jí nakonec i úlovek, který ani nečekala.

  Ovšem tady v tom případě více než kdy jindy platí, že není důležité dostat, ale udržet.

  Pojďme se schovat na Floridu

  Jaromír Jágr je jeden z nejlepších hokejistů světa, je to celebrita se vším, co tohle slovo obsahuje nebo má obsahovat, a navíc je to jediná naše světová hvězda. Musí proto počítat s tím, že nám tak nějak patří všem, a protože je Jarda chytrej kluk, respektuje to, ale na oplátku očekává zase, že i my budeme respektovat jeho.

  Uhnat Jágra není nic lehkého. Je to sice chlap a ten má svoje potřeby, takže mu...

  Uhnat Jágra není nic lehkého. Je to sice chlap a ten má svoje potřeby, takže mu občas stačí typy jako „Holka z Jágrovy postele“, ale jakmile tyto slavomanky začnou na něm parazitovat, letí rychlostí smyku.

  Tahle symbióza funguje vzájemně nejen ve vztahu Jágr - novináři, Jágr - fanoušci, ale i Jágr - ženy. Jak totiž lze jinak poznat pravou od lásku od slavomanství? Předně tím, že se ty méně slavné zahřívačky postelí budou chtít svým zářezem chlubit.

  Když náš hokejový pantáta skončil v létě v posteli s jistou Kateřinou Provazníkovou, ta neodolala lákadlu a udělala si s ním slavnou postelovou selfie. Dostala od tisku přezdívku Holka z Jágrovy postele, vysmál se jí celý národ a románek ihned skončil. Jindy nechal „u sebe přespat“ modelku kategorie nula Lucii Kovandovou, jejíž rodiče začali do médií blábolit cosi o dobrém ženichovi a románek ihned skončil.

  Pro Jágra ale vše nejlepším způsobem - poučil se z nich.

  Aby se vyhnul třetímu skandálu, Veroniku Kopřivovou, svou současnou „holku“, si povolal přímo na Floridu. Je to logické. Nikdo je tam neuvidí, nikdo ji tam nezná (to upřímně ani tady) a lépe se schovají.

  Tuhle fotku umístila Veronila na Twitter nejspíš schválně a pak jen napjatě...

  Tuhle fotku umístila Veronika na Instagram nejspíš schválně a pak jen napjatě čekala, kdo si toho z médií všimne. Jenže tohle je zásadní problém a podraz pro Jágra, a proto bychom se ani nedivili, kdyby mu teplická kadeřnice už „nestříhala vlasy“.

  A to právě Kopřivové vadilo asi ze všeho nejvíc. Potřebovala, aby jí holky ze základky záviděly. Aby v Teplicích všichni viděli, kam to dotáhla. A aby ty daleko úspěšnější missky jejího ročníku - Chlebovská a Fajksová - utřely nos. Kopřivová proto nahodila na svůj Instagram nápovědy a pak jen čekala, googlujíc zběsile svoje jméno, komu to u nás sepne jako prvnímu.

  Což může mít za následek to, že Kopřivová už možná nebude Jágrovi, ehm, stříhat vlasy.

  Chcete mě? Tak skloňte pušku!

  Jestliže je totiž náš hokejista na něco alergický, je to přesně tohle. Svoje dívky oficiálně ohlašuje zásadně on sám a on sám taky rozhoduje o tom, kdy se před veřejností přesunují ze stavu kamarádka do stavu partnerka.

  Modelka a bývalá vicemiss Iva Kubelková byla jeho první velkou známostí. Tam...

  Modelka a bývalá vicemiss Iva Kubelková byla jeho první velkou známostí. Tam všichni kolem Jágra pochopili, že vztahy přiznává zásadně on a podrazy tvrdě trestá. Kubelková ho nechala mít hlavní slovo a dodnes se proto těší Jágrově přízni. Zůstali velmi blízkými přáteli.

  Jakmile ho v tomto někdo předběhne, následuje trest. A není těžké se o tom přesvědčit cestou do jeho milostné historie.

  Kubelková, Verešová a Puhajková poslušně čekaly, až pro Jágra nastane ten pravý čas je ukázat. A těží z toho dodnes. Třeba Kubelková je mu pořád blízká, Puhajková moderuje sport na Nově. Ty, které nečekaly, jsou v propadlišti dějin.

  Pro Kopřivovou je ještě šance si průšvih vyžehlit a dočkat se tak vysněné odměny, v tom je ale velké sebezapření - už žádné „tajné“ fotky s ním, kdy Jágra spolehlivě prozradí jeho náramky na ruce, nebo hokej týkající se Floridy Panthers, už žádné náznaky v podobě čísla jeho dresu na značce jejího vozu, a hlavně žádné rozhovory nebo komentáře nejen od ní, ale ani od blízkých.

  Jaromír si nese na zádech již čtvrtý křížek a je si tak proto vědom toho, že nejen on loví trofeje, ale sám je jednou z nich. Diskrétnosti si proto u adeptek na doživotní nositelku (mama Džegr, teď zavřete na chvíli oči a pokřižujte se) jména Jágrová cení stejně jako domácí kuchyně své matky.

  Jestli měla Kopřivová pouze vyplnit zamřelé období, než najde tu pravou, či se měla stát právoplatnou mamčou hokejové rodiny, to zatím nevíme nikdo. Stejně tak se zdráháme uvěřit tomu, že by tato podsouvací taktika náznaků, že ti dva jsou spolu, vzešla od samotného Jágra.

  Mluvíme mu do bruslení, do hry, do víry i do holek a on to trpělivě snáší. Správně by tedy měl čekat, že na oplátku budeme jeho intimní volby snášet bez řečí i my všichni. Tak v čem je problém?

  Nejspíš v tom, že jsme jeho hokejová rodina, a jak je známo - rodina mluví vždycky do všeho a nejvíc se bojí toho, že nově příchozí vetřelec se přišel jen namlsat.

  Že se Kopřivová chlubí Jágrem a ne Jágr Kopřivovou tyto naše obavy jen utvrzuje. A je dost možné, že po jejím „nechtěném“ prozrazení se s ní nepochlubí už nikdy.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 5:00 sobota 11. června 2016. Anketa je uzavřena.

  • Super
   367
  • Trapas
   117
  • Tvl
   65
  • Haha
   58
  • Cože
   26
  • Sladký
   23

  Poslali jste životopis a marně čekáte na reakci. Proč jiným odpovědí, ale vám ne

  Premium Jak žádají o práci bílé límečky a jak ty modré? Na koho nasazují personalisté robota? A proč se zájemcům o práci z...

  Malý stěhovák pro rodinu. Měřili jsme, který kombík je ten nejlepší

  Premium Ve velkém testu jsme srovnali tři kompaktní kombíky, které mohou být alternativou populární octavie. Navíc nejsou tak...

  Jak bude za času Vodnáře? Býci se dočkají lásky, dařit se bude Pannám

  Premium Vládu na nebi si jednotlivá znamení zvěrokruhu předávají podle toho, jak do nich vstupuje Slunce, což bývá vždy kolem...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 22. ledna 2021, svátek má Slavomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz