jít naiDNES.cz

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního komentátora v zemi. Teď se zdá, že poté, co na České televizi prakticky končí vysílání nejzajímavějších fotbalových zápasů, se z něj pomalu, ale jistě stává youtuber! Jak mu to jde?

Hvězda České televize před nedávnem rozjela svou vlastní talk show Ušák, kam si zve slavné sportovce, ale i celebrity. Do Ušáka už zavítali například Petr Čtvrtníček, Pavel Nedvěd či Jakub Štáfek.

Bosák tak nejspíše nemusí litovat toho, že Česká televize přišla jak o přímé přenosy milionářské Ligy mistrů, tak i o televizní práva na nejvyšší tuzemskou soutěž. Zdá se, že fenomenální hláškař se uživí i jiným způsobem!

V prvním díle talk show Ušák, který měl na YouTube premiéru v únoru, byl hostem slavný fotbalový dlouhán Jan Koller.

Bosák Kollera, ale ani další hosty „neničí“ třeba jako nejslavnější český moderátor Jan Kraus. Rozhovory se odehrávají v komorní atmosféře, díky čemuž ani jeden z aktérů nemá tendenci se předvádět kvůli smějícím se hostům.

Už teď má Bosákova talk show přes tři a půl tisíce odběratelů a nejsledovanější díl s Jakubem Štáfkem alias Lavim dosáhl pětadvaceti tisíc zhlédnutí. A ohlasy jsou veskrze pozitivní.

Do Ušáka zavítal například Jakub Štáfek.

Do Ušáka zavítal například Jakub Štáfek.

Lidem se na Ušákovi líbí, že Bosák zde může naplno využívat svůj smysl pro humor, nemusí být vždy úplně korektní a navíc si zve velmi zajímavé hosty.

Naopak v komentářích pod jednotlivými díly ale lidé často řeší špatnou technickou stránku pořadu. Na to ale Bosák odpovídá, že pořad dělá naprosto sám a vše se učí za pochodu.

„Celý pořad sám točím, zvučím, stříhám, svítím, moderuji. Jsou to dost odlišné profese. Navíc, pořad si sám vyrábím a platím,“ píše Bosák jednomu z lidí, kteří si stěžují na špatnou kvalitu videí.

Bosák se nenudí, má na youtube fotbalovou talk show.

Bosák se nenudí, má na YouTube talk show.

Nutno ale říct, že například nejnovější díl, kde byl hostem odborník přes gastronomii Roman Vaněk, byl už úplně jiná káva. Zvuk i obraz jsou v pořádku, haterů ubylo a zdá se, že Jaromír Bosák se už naučil točit, stříhat i svítit jako profesionál a je z něj pravý youtuber.

Bude se Bosákovi s Ušákem dařit i dále? Doufejme, že ano. Byla by totiž škoda úplně přijít o nejslavnějšího českého fotbalového komentátora, jehož nejvíce proslavily originální hlášky a upřímná slova.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:25 7. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  63
 • Trapas
  34
 • Haha
  8
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

jít naiDNES.cz