jít naiDNES.cz

Jágr se vysmál Vondráčkové kvůli Peksovi. Co na to Plekanec?

Jaromír Jágr se vysmál Lucii Vondráčkové kvůli vztahu s Markem Peksou. | foto: Koláž Expresu

Většinou se do cizích záležitostí neplete, když to ale udělá, je to trefa do černého. Jaromír Jágr sice vypadá, že ho zajímá jenom hokej, má ale větší přehled, než si mnozí myslí. Nyní si dokonce trefně vystřelil ze stále ještě manželky svého kamaráda z dětství Tomáše Plekance Lucie Vondráčkové!

Jaromír Jágr sice doufal, že s Tomášem Plekancem bok po boku zabojují o extraligový titul, ten ale před několika týdny oznámil, že se rozhodl v této sezoně obléct dres Komety Brno.

Možná i proto Jágr stále hledá posily do svého týmu, protože služby jednoho z nejlepších kladenských odchovanců mu budou chybět.

Když se ho ale během jednoho ze živých streamů jeden z kladenských fanoušků zeptal na možné posily týmu, které by mu pomohly dostat se alespoň do play-off, Jágr reagoval opravdu nečekaně.

„My jsme chtěli jednoho gólmana, ale teď si ho vzala Lucka (Vondráčková),“ odpověděl pohotově Jágr, který měl na mysli Marka Peksu, který sice v minulé sezoně chytal za francouzský klub La Roche, nyní je ale bez angažmá a chce se začít živit jako fitness trenér.

Peksa aby teď litoval, že se vůbec s Vondráčkovou dal do řeči. Kdyby jejímu šarmu odolával o trošku víc, mohl dneska krýt záda samotnému Jágrovi.

Otázkou je, zda by pak hokejová osmašedesátka o jeho existenci vůbec věděla.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat