jít naiDNES.cz

Obrovský gladiátor „Džegr“: Potřebuji shodit 15 kilo, uznal sám Jágr

Jaromír Jágr na narozeninové oslavě Karla Gotta | foto: Profimedia.cz

Hvězdný hokejista Jaromír Jágr (47) už začal trénovat na novou sezonu, kterou jeho Rytíři Kladno započnou v extralize. Jenže to vypadá, že Jarda není na nejvyšší českou soutěž ještě připravený. Podařilo se mu u maminky dost přibrat a zakulatil se. Co s tím hodlá dělat?

Hokejový bůh Jaromír Jágr si vždycky zakládal na tom, aby nejen trénoval na ledě, ale aby byl vždy i on sám připraven po fyzické stránce. Teď se mu to ale nedaří.

Místo vypracované postavy má kila navíc, která bude muset shodit, aby si z něj v kabině nedělali legraci, že mají za parťáka a majitele v jednom „buřtíka“.

„Mám o patnáct kilo víc, než jsem míval na Floridě. Zkoušel jsi někdy jít s vestou? Ani nemůžeš chodit. Věřím, že shodím. Optimální je do startu 105 kilo třeba,“ prozradil pro Lidovky.cz.

Sám se snaží držet dietu, což mu ale u maminky moc nejde. I když si připravuje saláty, nelze odolat domácí stravě, pro kterou má slabost. Dokázal se ovládat, když měl vedle sebe přísnou ruku, jako třeba bývalou partnerku Veroniku Kopřivovou.

Modelka mu připravovala zdravá jídla, lehké pokrmy, držela mu váhu, ale teď je sám nejen na lásku, ale také nemá parťáka na dietu. 

Snad Jarda najde ztracenou vůli, aby mu to na ledě zase pořádně bruslilo.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat