Janis Sidovský: Famózní výkon Slováčkové a hysterické narážky na Michala Davida

Tvoje tvář má známý hlas | foto: TTMZH

Show Tvoje tvář má známý hlas bavila už druhý večer Česko a díky skvělým účinkujícím je Silvestr na Nově každou neděli. Předvádění slavných kolegů mají Češi rádi, známe to z osmdesátkových estrád Možná přijde i kouzelník nebo Ring volný, kdy ještě televizní zábava neměla pejorativní nádech. Teď se vracíme k tomu nejlepšímu a s těmi aktuálně nejlepšími.

Jan Cina pokračuje na vlně excentrických pop hvězd, po Madonně měl za úkol napodobit pokleslý letní hit „Sexy and I Know It“ od dua LMFAO. Honza byl dostatečně úchylný, jak mu dobře radila vokální koučka Linda Finková, bláznivý part zvládl s jistotou jak tanečně, tak pěvecky.

Potěšen byl viditelně i moderátor Ondřej Sokol, když mohl dát k dobrému něco na účet Cinova přirození, až by se chtělo říct, že je to jeho téma.

Jan Cina jako LMFAO

Jan Cina jako LMFAO

Půvabná Anna Slováčková si troufla na kultovní baladu Sinéad O’Connor „Nothing Compares 2 U“. Seděla jí víc než rozjuchaná Taylor Swift. Nejen, že působila autenticky, ale tóny naplnila emotivním obsahem. Nečekaně dospělá, výrazově přesvědčivá a vizuálně originální Anička byla jednoznačným vrcholem večera.

Anna Slováčková jako Sinéad O’Connor

Anna Slováčková jako Sinéad O’Connor

Favorit David Gránský roztleskal sál s odrhovačkou „Nonstop“, která od Aše po Medzilaborce zabírá už 33 let. Knír Franty Janečka, který zdobil tvář jednoho tanečníků, se může jen smát a nic na tom nezmění ani v sametové revoluci zamrzlé narážky Ondřeje Sokola na totalitní hit. Nadsázku, na které je show postavena, si David Gránský vychutnal a zdánlivě snadný part zazpíval (a udýchal) výborně.

David Gránský jako Michal David

David Gránský jako Michal David

Roman Vojtek jako věčná mladice Cher, byl v lascívních gestech s námořníky natolik samozřejmý, že bych mu snad poradil, aby v kostýmu coury z přístavu sem tam vystupoval. Fakt by bez přehánění měl úspěch! Tančil, zpíval a sváděl dokonale. Pokud je synonymem TTMZH karneval, pak byl Roman Vojtek jeho nejlepším ztělesněním.

Roman Vojtek jako Cher

Roman Vojtek jako Cher

Po vítězce první řady Haně Holišové se jako diva Beyoncé ukázala Marta Jandová. Strhla sexappealem, hodným pouliční holky, rytmem a frázováním, které potvrdily její obdivuhodnou universálnost. Show ovládla jako kus baby, jejíž fluidum teklo do všech stran. Bravo!

Marta Jandová jako Beyoncé

Marta Jandová jako Beyoncé

Markéta Procházková v protiúkolu „Boys, Boys, Boys“ od disco komety Sabriny zaujala víc než minule. Na rozdíl od Ondřeje Sokola mělo její vystoupení vtip a vkus, zatímco moderátorovi by slinu při zábavných řečičkách záviděl i smolař Ugo Fantozzi z Malérů pana účetního.

Markéta Procházková jako Sabrina

Markéta Procházková jako Sabrina

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 10. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  62
 • Trapas
  54
 • Haha
  25
 • Tvl
  21
 • Sladký
  17
 • Cože
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat