Ledecký o 5. řadě Tváře: Koho vyzdvihl a koho potopil?

22. listopadu 2018
Porotce v show Tvoje tvář má známý hlas Janek Ledecký (56) zhodnotil účastníky uplynulé páté řady. Některé vynesl do nebes, zatímco po jiných ani „neštěkl“. Určitě nezapomene na Roberta Jaškówa, Patrika Děrgela nebo třeba Terezu Maškovou a vůbec celou finálovou čtyřku. Snad ani nemusíme dodávat, že Jitku Schneiderovou nekomentoval raději vůbec. Je to gentleman!

„Mám hroznou radost z toho, že se povedlo zase tu laťku ještě popostrčit, alespoň já mám ten pocit,“ pochvaloval si Janek Ledecký, který se královsky bavil u vystoupení Roberta Jaškówa.

„To, jak dokázal vtisknout svým ženským rolím něhu, to se ještě nepodařilo nikomu z těch podobných typů účinkujících, co soutěží proběhli,“ komentoval čísla představitele Leoše Máry ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. 

Chválou zpěvák nešetřil ani v případě Terezy Maškové, i když přiznává, že konkrétně u Terezky byla zvědavá celá porota, jak se popere s hereckou částí. „Ona se hrozně zlepšuje. Pořád. A jde to hodně cítit,“ dodal ještě. 

Kromě něj se zaměřil i na výkony Patrika Děrgela, který je nakažlivým optimistou plným elánu, a energii Vojtěcha Drahokoupila.

O méně povedených výkonech raději pomlčel, i když mírnou pochvalu věnoval i Janu Révaiovi, který patřil ke slabším soutěžícím zejména proto, že neumí anglicky, anebo si schválně pěstuje velmi amatérský přízvuk.

Není každý den a každou řadu posvícení...

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:18 22. března 2019. Anketa je uzavřena.

  • 17
  • 14
  • 11
  • 8
  • 8
  • 6
Komentáře