Čtěte a plačte! Mladý Bartoška není k mání: Žije s touhle kráskou

15. března 2018
Kolem Janka Bartošky bylo vždy velmi tajemno. Syn známého herce a ředitele karlovarského festivalu Jiřího Bartošky si své soukromí přísně střeží a nenechává do něj nijak nahlédnout. Dlouho proto nebylo jasné, zda je mladík k mání, nebo je zadaný. Již osm let však žije vedle krásné blondýnky Hany, která je na sociálních sítích inspirací pro tisíce dívek. A že se má čím chlubit! Její skříň je plná designérských a luxusních kousků.

Syn Jiřího Bartošky Janek patří nepochybně k velmi pohledným mužům. Již osmým rokem ale jeho srdce patří mladé blogerce a influencerce Haně, která se v době největšího mediálního zájmu stáhla do ústraní. Nebylo tedy vůbec jasné, zda spolu pár stále žije, anebo je každý s někým jiným.

Dokonce ani Hana na svých profilech na sociálních sítích nedává najevo, že by byla zadaná, a po mladém Bartoškovi na nich není ani stopy. „Chrání si oba soukromí,“ dozvěděli jsme se od jejich společných přátel, podle nichž jsou spolu a stále velmi spokojení.

A není se co divit, Hana je očividně dobrá partie. Kromě toho, že je velmi pohledná, má vkus. Svým stylem na Instagramu inspiruje tisíce slečen a stejně jako přítelkyně Jaromíra Jágra se věnuje prodeji oblečení. 

Nechybí ji v šatníku drahé kabelky.

Nechybí jí v šatníku drahé kabelky.

Kromě fotek z dovolených navíc na sociální sítě sdílí fotky outfitů, ve kterých téměř nikdy nechybí ty nejluxusnější kabelky a kousky z dílny známých designérů. 

O pohled na život v luxusu zkrátka není nouze. Teď už je jen otázkou, kdy do toho tento mladý pár praští. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:58 pátek 13. července 2018. Anketa je uzavřena.

  • 3
  • 3
  • 2
  • 2
  • 2
  • 2
Komentáře