jít naiDNES.cz

Krásná Šišková prožila svátky v plavkách. Takhle sexy byla na plážích!

Jana Šišková strávila vánoční svátky a příchod nového roku na Tenerife. Takhle sexy byla na pláži. | foto: Archív Jany Šiškové

Druhá nejkrásnější Češka loňského roku Jana Šišková se rozhodla pro netradiční prožití vánočních svátků a příchodu nového roku. Místo zdobení stromečku a pečení cukroví sbalila plavky a se svým partnerem Davidem odletěla za teplem. A své rozhodnutí si nemůže vynachválit.

A nemusela letět ani přes půl světa, aby byla v teple. Svátky prožila na španělském ostrově Tenerife. „Je to vůbec poprvé, co něco takového zažívám, a je to úžasné. Letos v Čechách neproběhly žádné přípravy stromečku, pečení cukroví, ale Vánoce byly ve znamení cestování a sluníčka. Odletěli jsme 19. prosince a užíváme si,“ prozradila Šišková.

Ta jako jediná z letošních královen krásy neletěla na světovou soutěž reprezentovat Českou republiku do teplých krajů. Finále Miss Supranational se konalo 8. prosince v Polsku, a tak místo krátkých šatiček vezla Jana spoustu kožíšků, čepic a bund. „Teď si to pořádně vynahrazuji a je mi krásně. Je skvělé počasí, přes den kolem 25 stupňů, jasná obloha a chytám bronz. Za sebou už máme pár výletů, jako například na nejvyšší španělskou horu Pico del Teide. Náročný, ale úžasný,“ dodala Šišková.

Po návratu do Čech ji čeká řada pracovních zakázek a také zasednutí v porotě na castinzích České Miss 2019, kde se bude hledat nová královna krásy. A může se těšit na pořádné ceny. Letošní vítězka získá dary v hodnotě dva miliony korun, pronájem bytu a osobní automobil. Poprvé v historii také získá tučnou sumičku hned všech deset finalistek. Každá dostane kontrakt s Juliette Armand na 100 tisíc korun.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:50 3. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Haha
  8
 • Sladký
  8
 • Tvl
  6
 • Trapas
  5
 • Cože
  4
Komentáře