Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Po pádu ze schodů skončil Adamec v domově seniorů: Jeho žena řekla, co je s ním teď

  Nedávno Jana Adamcová (51) přiznala, že má za sebou jedno z nejtěžších životních období. Naštěstí už je z toho venku, i když se netají tím, že to bylo hodně bolestné a chtělo to hodně sil. V rozhovoru pro Expres se moderátorka rozpovídala o tom, co jí dělá radost i nadcházejících svátcích. Došlo i na manžela Jiřího Adamce (75). Je stále v domově pro seniory, kde skončil po pádu ze schodů?

  „Někdy dokáže život hodně překvapit. Tak moc, až vás to povalí na zem a nenechá vás se zvednout,“ přiznala před časem fanouškům na svém Instagramu Jana Adamcová.

  „Někdy je těch překvapení tak moc najednou, že už se vám zvedat ani nechce. Že se vám už nechce vstát z postele,“ pokračovala v emotivní zpovědi. Nejhorší na tom bylo, že se do tohoto stavu dostala kvůli svým blízkým.

  Řada z nich ji zklamala. „Protože jste v ně přestali věřit. Protože máte pocit, že už nikdy nikomu, kromě těch pár úplně nejbližších, neuvěříte. A když se pak přesto zvednete a konečně se odvážíte vyjít ven, je na vás ta změna znát. Protože šrámy se zahojí, ale jizvy zůstávají,“ doplnila moderátorka, kterou jsme zastihli na premiéře komedie Růžové svatby ve Strašnickém divadle.

  Michaela Dolinová, Vilma Cibulková a ředitelka Strašnického divadla Alena Šebková na premiéře komedie Růžové svatby

  Tu si bývalá mluvčí vlády náramně užila. Je to podle ní ideální způsob, jak v době, kdy každý vyšiluje z dárků a vánočních večírků, najít chvilku pro sebe a vypnout.

  Jak si užívá advent? Odolává nákupní horečce a stresu, nebo ji to také semlelo? Jak se daří jejímu manželovi Jiřímu Adamcovi? Dozvíte se ve videorozhovoru Expresu!

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...