jít naiDNES.cz

Nechutná záliba se Tunovi vymstila! Reportér si na premiéře filmu Rambo rozřízl nohu

Jan Tuna doplatil na svou podivnou zálibu. Šlápl na střep a musel být ošetřován. | foto: Herminapress

Na premiéru pátého dílu akčního trháku Rambo přišel bos a byl na to patřičně hrdý. Nechutná zábava se populárnímu reportérovi Janu Tunovi (46) ale vymstila! Ještě než film se Sylvesterem Stallonem v hlavní roli začal, šlápl Tuna na střep a musel být ošetřován!

Bývalý reportér televize Nova Jan Tuna chodí bez bot a ponožek už dlouho. 

Nikoho tak nepřekvapilo, že na premiéru snímku Rambo: Poslední krev vyrazil bos. Nezastavilo ho ani chladné počasí a ne zrovna důkladně uklizené ulice.

„Bos chodím už řadu let. Velkou část roku chodím bez bot. Zhruba od jara do podzimu. Cítím se tak nejlépe. Na boty se netěším, a pokud to jen trochu jde, jsem tak, jak jsem se narodil. Tedy bez nich. Cítím se tak daleko svobodněji, přirozeněji, než být svázaný v tkaničkách a cizí kůži,“ řekl Expresu Tuna, který se také pochlubil, že nikdy se kvůli své podivné zálibě nedostal do problémů.

To ale není tak úplně pravda. Jedna menší „nehoda“ se Tunovi přihodila právě před promítáním nového Ramba.

„Šlápl jsem těsně před začátkem projekce na střep, ale jsem v pohodě. Žádné drama,“ sdělil nám Tuna, jehož bystří fotografové vyfotili zrovna ve chvíli, kdy byl ošetřován.

Jan Tuna doplatil na svou podivnou zálibu. Šlápl na střep a musel být ošetřován.

Jan Tuna doplatil na svou podivnou zálibu. Šlápl na střep a musel být ošetřován.

„Budu ale chodit bos dál, teď si jen dám pár dnů pauzu, než se to zahojí. Trochu krve na Poslední krvi musí být,“ řekl nám na závěr evidentně dobře naladěný reportér.

Tuna přišel na premiéru Ramba bosý, šlápl na střep a musel být ošetřován.

Tuna šlápl na střep a takhle to dopadlo.

Jan Tuna je v poslední době jakýmsi magnetem na maléry. Koncem loňského roku byl z dosud nevyjasněných důvodů vyveden z vánočního večírku v pražském podniku SaSaZu.

Reportér tvrdil, že ho bezdůvodně napadl člen ochranky. Šéf ochrankářů Vladimír Suchánek později Expresu sdělil, že vše bylo jinak, Tuna se prý choval arogantně a byl silně opilý. 

Jan Tuna si ale i po tři čtvrtě roce nadále stojí za svým. 

„Není to pravda,“ sdělil nám reportér, který by prý nejraději svou zálibu v chození bez bot posunul na novou úroveň a začal chodit mezi lidmi úplně nahý.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat