Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Moderátor Tuna: Překvapivý návrat k Boudové! Romantika v Krkonoších a nahé hrátky ve sněhu!

  Už několik týdnů se spekuluje o tom, že se Jan Tuna (50) a Nela Boudová (55) definitivně rozešli. Ani jeden to zatím oficiálně nepotvrdil, ale nešlo si nevšimnout, že poslední dobou chodí odděleně na akce a netráví spolu tolik času jako dříve. Herečka a moderátor se ale nejspíše rozhodli, že zabrnkají svým fanouškům trochu na nervy, a vyrazili na zimní dovolenou do Krkonoš. Společně tam lyžují, bobují, ale také dovádějí ve sněhu jako čerstvě zamilovaní milenci. Tuna se dokonce svlékl donaha a všem dokázal, jak zdatný je to otužilec, když se bez šatů vyválel ve sněhu a své přirození zakryl emotikony orla.

  S informací, že se Jan Tuna a Nela Boudová údajně rozešli, přišel jako první týdeník Sedmička, který se odkazoval na svůj dobře informovaný anonymní zdroj. Iniciátorem rozchodu měla být údajně herečka.

  Že je mezi nimi něco v nepořádku, zaregistrovali nedávno také redaktoři Expresu. Jan Tuna a Nela Boudová se totiž koncem ledna objevili na koncertu v pražské Lucerně na podporu generála Petra Pavla. Každý ale na akci dorazil sám s vlastním doprovodem.

  Zatímco Jan Tuna přišel se svou sestřenicí Evou, Boudová byla v Lucerně celý večer po boku sporťačky České televize Kateřiny Nekolné.

  Jan Tuna dorazil na koncert pro generála Pavla se svou sestřenicí Evou.

  Držely se za ruce, rozdávaly úsměvy na všechny strany a tancovaly na parketu mezi ostatními. Po koncertě pak spolu obě odešly z klubu, nasedly do auta a odjely pryč.

  „Káča Nekolná je naše společná kamarádka, se kterou se chodíme otužovat. Nela a Káča si celý koncert mohly užít včetně tance a na rozdíl ode mě byly saturované,“ řekl Expresu tehdy Tuna, který údajný rozchod s Boudovou nechtěl komentovat.

  Nela Boudová dorazila na koncert s kamarádkou Kateřinou. Společně pak odjely z akce autem.

  Nyní se ale zdá, že vzájemná náklonnost mezi Honzou a Nelou stále nevyprchala. Oba si nyní aktuálně užívají v Krkonoších, kde s partou přátel obývají malebnou chatu.

  „S nimi mě baví svět,“ napsal Tuna na Facebooku, kam přidal i fotografii se všemi účastníky zájezdu. Po moderátorově levici je evidentně spokojená Boudová, s níž se pak novinář natáčel během romantické „koulovačky“ ve sněhu.

  Jan Tuna a Nela Boudová spolu dovádí na horách.

  „Jezdíme sem s partou kamarádů a našich dětí už od jejich miminkovských let. Pořádáme tu každým rokem stezky odvahy, bojovky, stavíme bunkry a blbneme ve sněhu. Ta chalupa je takový punk, sami si topíme v kamnech, a když zamrzne voda, chodíme do studánky,“ prozradil Expresu Tuna.

  Co se sněhu týče, ten si Tuna užívá poněkud jinak než běžní lyžaři. O moderátorovi se dobře ví, že miluje otužování a rád na sebe strhává pozornost tím, že se fotí bez oblečení.

  Tentokrát se Tuna vyválel úplně nahý přímo ve sněhu a své intimní partie si zakryl emotikony orla. „Naše hřejivá horská rána. Zkuste to taky. Nejlepší začátek dne,“ radí všem svým fanouškům a kamarádům Tuna.

  Jan Tuna řádil nahý na horách.

  Na otázku, zda se dal s Nelou Boudovou opět dohromady, nám Tuna neodpověděl, ale s chutí nás informoval o tom, že se herečka také velmi ráda povaluje ve sněhu nahá.

  „Nela si ranní válení v závějích, tak jak ji pánbůh stvořil, užívá s radostí ze života také. Pokud zrovna tedy nehraje v Praze nebo v Hodoníně,“ napsal v SMS zprávě moderátor.

  Jan Tuna řádil nahý na horách.

  Známý exhibicionista, který se netají tím, že by nejraději všude chodil nahý, se pak od některých diskutérů dočkal menších rýpanců. „Nebyla ptáčkovi zima?“ ptal se Tuny jistý Martin.

  Jan Tuna řádil nahý na horách.

  Konečně výstižná exhibice vaší osoby, píší Tunovi kritici

  Našli se tací, kteří Tunovi vmetli do tváře jeho chování před prezidentskými volbami, kdy novinář veřejně pobouřil voliče Andreje Babiše a na výše zmíněné akci v Lucerně měl velmi plamenný projev na podporu generála Petra Pavla.

  „Konečně výstižná exhibice vaší osoby, pane Tuno. Jednoznačně smysluplná a výstižná, na rozdíl od vašich slabomyslných politických myšlenkových pochodů,“ vzkázal Tunovi jeden z jeho kritiků.

  Jan Tuna řádil nahý na horách.

  Moderátor Jan Tuna o sobě dal vědět nejen před prezidentskými volbami, ale také krátce poté, co jeho favorit Petr Pavel s velkým náskokem vyhrál a stal se nově zvoleným prezidentem.

  Tuna na sociálních sítích vyzval členy hnutí ANO, aby vrátili peníze důvěřivým lidem, kteří uvěřili Andreji Babišovi a vsadili si na něj u sázkové kanceláře.

  „Vyzývám tímto poslance Andreje Babiše a všechny jeho Havlíčky, Juchelky, Schillerové, Doležalové, Nachery, Kolovratníky, Prokopy, Brabce a další nohsledy, aby neprodleně vrátili lidem, o co je sprostě připravili,“ napsal na Facebooku Tuna, který se poté dočkal okamžitě reakce od poslance Patrika Nachera.

  „Co jsem komu ukradl, Tuno? Kdyby sis dal tu práci, našel bys, že jsem před sázením jako formou výdělku varoval chvíli po prvním tweetu. Jsi ubožák,“ napsal politik, který v rozhovoru pro Expres.cz dodal, že pokud Tuna bude v útocích pokračovat, on jeho chování začne řešit.

  „Pokud nepřestane, já to budu nějakým způsobem řešit. Není to normální. Jeho chování si nezadá s totalitními manýry. I spousta lidí, co nevolila Babiše, mu píše, že se zbláznil. Žádný strom neroste do nebe,“ řekl nám Patrik Nacher.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:22 pátek 9. června 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   98
  • Tvl
   18
  • Super
   10
  • Haha
   9
  • Cože
   7
  • Sladký
   6