Kam se ztratil známý moderátor? Do podobného pořadu jako Riskuj už bych nešel, řekl Rosák

9. listopadu

Rosák moderoval Riskuj! od roku 1999 a právě jeho si se soutěžním pořadem všichni dosud spojují. | foto: Profimedia.cz

Pro moderátora Jana Rosáka (72) byla devadesátá léta přímo žně. Televizní diváci ho milovali, šel z pořadu do pořadu, neoblíbenější byly Riskuj a Bingo, které válcovaly diváckou sledovanost. Přesto už by do něčeho podobného nešel. Jaké k tomu má důvody? Víc prozradil Expresu.

Kdo by si nepamatoval takové divácké pecky jako Riskuj. Lidé se hojně hlásili, aby si svými vědomostmi vydělali pořádný balík, k čemuž jim měl dopomáhat právě Jan Rosák.

Sám na ty časy rád vzpomíná. „Mám výhodu, že jsem se tam toho spousty naučil. Teď doma dělám chytrého, že toho hodně umím a jsem chytrý,“ rozpovídal se pro Expres.

Když jsme se zeptali na to, jestli by do takového pořadu šel i dnes, rázně zavrtěl hlavou, nechtěl o tom ani slyšet. 

„Já si myslím, že už jsem na to starý, neměl bych tolik energie. A také už takové pořady asi netáhnou. Už bych se do televize vůbec nehnal, rád si užívám rodinu a klidné chvíle,“ povídal dál Rosák.

Jan Rosák se obul do televize Nova. Vadí mu reality show i nekonečné seriály!

Jan Rosák se obul do televize Nova. Vadí mu reality show i nekonečné seriály!

Ten se už teď těší na Vánoce, protože bude obklopen celou rodinou včetně dvou dcer, jejich partnerů a vnoučat.

„Dárky zatím ještě nemám. Musím to dohnat, ale na co se opravdu těším, je to, že budu dělat svůj vlastní bramborový salát, obalím kapra, kterého – přiznám se – neumím sám zabít, ale nechám si ho jen na porcovat. Pak si ho taky sám sním, protože ho nikdo jiný nejí,“ dodal s úsměvem sympatický moderátor.

Fotogalerie

Komentáře