Zadaný fotbalista Rezek odpověděl fanynce po 7 letech na zprávu. Prý zkoušel osvědčený trik

Jan Rezek vypadá jako velký sympaťák, ale nezahýbá partnerce? | foto: Facebook.com

Býval špičkovým fotbalistou, který slavil titul se Spartou a zářil v národním týmu. Ale hvězda fotbalisty Jana Rezka (36) zhasíná tak rychle, jak se rozzářila. Kariéra pomalu končí a co teď s volným časem? Vypadá to, že se teď zaměřil na fanynky, co ho v minulosti uháněly.

Fotbalista Příbrami Jan Rezek byl před lety žádoucí partií všech holek lačnících po bohatém a úspěšném fotbalistovi. Kamkoliv přišel, tam mu fanynky padaly k nohám a prosily ho, aby si vybral je.

Jenže s postupem věku a upadající kariérou už to není, co to bývalo. Holky se nepřetrhnou v tom, aby si jich všiml. Tak proč to nezkusit na nějakou fanynku, která z něj byla v minulosti dost „hotová“?

Už to není taková hvězda jako v minulosti, tak se asi začal nudit. Doma stále stejná partnerka, kterou zatím ještě ani nepojal za manželku, i když spolu mají dítě, do toho už se fotbalově moc neprosazuje. Tak co s volným časem?

Najednou si začal rozpomínat na fanynky, které by dříve daly cokoliv, kdyby s ním mohly strávit jen chvilku. Jedné dokonce odepsal na zprávu po dlouhých sedmi letech.

V té zprávě před lety stálo: „I když je ti to asi jedno, chci ti popřát k titulu. Jste fakt dobří.“ Napsala to lačná dívka po bohatém fotbalistovi, který zrovna vyhrál zrovna to nejvyšší ocenění ve fotbale.

Na to fotbalista po sedmi letech odpověděl: „Děkuju moc. Vážím si toho!“ Podle všeho chtěl navázat konverzaci s holkou, která byla dřív ochotná s ním provádět cokoliv.

Jenže ta už o Rezkovu pozornost nestála, protože za ty roky založila rodinu a opravdu neměla zájem o nějaké milostné aférky s fotbalistou, který teď možná neví, co sám se sebou. Přitom doma má dcerku a přítelkyni.

„Hm, tak můj trik nevyšel... Holt asi zůstanu starý mládenec,“ odepsal zklamaně, když ho zaskočila fanynky odpověď, že to není dobrý nápad.

Asi by bylo možná lepší se starat o paní, co má doma, než to zkoušet na bývalé fanynky, které už o tu odpověď po sedmi letech nestály.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat