Révai se vzdal teplého místečka. Místo StarDance se objeví v Tváři!

Jan Révai bude novou hvězdou show Tvoje tvář má známý hlas. | foto: TV Nova

Letošní série oblíbené taneční show „StarDance …když hvězdy tančí“ se mění v základech. Kromě profesionálních tanečníků se totiž obměňují i porotci. Chybět bude Jan Révai. Ten totiž dal přednost jinému projektu v konkurenční televizi. Zatímco ve StarDance kritizoval výkony ostatních, nově bude sám v pozici hodnoceného!

Musela to být nabídka, kterou nešlo odmítnout. Jinak si neumíme představit, proč by se Jan Révai vzdal teplého místečka v porotcovském křesle StarDance a kývl na nabídku účinkovat v novácké show Tvoje tvář má známý hlas. Právě tam bude muset totiž neodbornou porotu přesvědčit nejen o svých tanečních schopnostech, ale hlavně o těch pěveckých.

A bývalý tanečník nenechává nic na náhodě a už nyní se na show připravuje. „Například jsem začal běhat s tím, že si u toho zazpívám, ale zjistil jsem, že to vůbec nejde. Těším se na to napětí, které mě čeká před každým vystoupením,“ svěřil se Révai, který má rád výzvy. Svou roli v tom bude hrát nejspíš i honorář. Ten totiž v případě hvězd jeho kategorie jde do milionů, což je určitě víc, než by si vydělal ve veřejnoprávní televizi.

Révai bude mít ale velkou konkurenci. V show Tvoje tvář má známý hlas se totiž objeví i herec Robert Jašków, kterého fanoušci mohou znát z nekonečných seriálů Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě. „Samozřejmě se nebojím, ale malá nervozita nebo zvýšená hladina adrenalinu tam nepochybně bude. O tom žádná, nikdo není z kamene. Já si to chci hlavně užít, protože když už budu tři měsíce makat fyzicky i psychicky, nechci mít překážku, kterou je strach. Ten tam nemá místo,“ svěřil se Jašków, který bude určitě za největšího drsňáka nové série oblíbené show, v níž se objeví Patrik Děrgel, Michaela Badinková, Eva Burešová, Vojta Drahokoupil, Tereza Mašková či Jitka Schneiderová, která o svých pohybových schopnostech přesvědčila diváky právě v posledním ročníku StarDance, nyní tak předvede, jak umí zpívat.

Nutno ale říct, že divačky StarDance nebudou ochuzené o krasavce v řadách porotců. Révaiovo místo totiž zastoupí tanečník a choreograf mezinárodně úspěšného uskupení 420PEOPLE Václav Kuneš, který v posledních měsících randí s moderátorkou Kristinou Kloubkovou.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:27 23. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Haha
  8
 • Cože
  8
 • Tvl
  7
 • Sladký
  5
 • Trapas
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat