Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Šéfkuchař Punčochář ukázal rodinu: Manželka ve společnosti po dlouhé době, syn je celý táta

  Jsou spolu skoro jedenáct let, a zatímco manžel patří mezi nejznámější české šéfkuchaře a je hvězdou reality show MasteChef, ona pořád platí tak trochu za paní Columbovou. Ovšem na křtu nové knihy Jana Punčocháře (44) nemohla manželka Veronika chybět. Spokojený páreček ukázal také syna, ze kterého roste Punčochářova malá kopie!

  Ne snad, že by Veroniku Punčochářovou nikdy nikdo neviděl, před fotoaparáty a kamery se ovšem zrovna nehrne. Jenže na křtu vůbec první manželovy kuchařky s názvem Jak vaříme U Matěje nemohla chybět.

  Veronika přišla do knihkupectví Luxor v decentním, ale elegantním černém sáčku. Náramně jí to slušelo, rozdávala úsměvy.

  Jan Punčochář křtil svou novou kuchařku Jak vaříme U Matěje. Dorazila celá rodina.

  Pár spolu letos bude už jedenáct let, svatbu měli Punčochářovi v roce 2019. Veselka to byla utajená, jen pro hrstku nejbližších přátel.

  Na křest nejnovější kuchařky s nimi dorazila dcera Rozárka i Punčochářův syn z prvního manželství Matěj. A všechny odrovnala jeho neuvěřitelná podoba s tátou.

  Jan Punčochář s manželkou Veronikou a synem Matějem

  Jedenáctiletý chlapec nejenže jakoby hvězdnému šéfkuchaři z oka vypadl, také už v brzkém věku začíná kráčet v jeho stopách. Doma ho prý moc baví vaření, takže o dědici restaurace U Matěje je nejspíš jasno.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...