Smrt farmáře Indiána. „Byl to násilník a recidivista,“ říká jeho bývalá žena!

Zpráva o úmrtí Jana Pokorného, známého spíše pod přezdívkou „Indy“ nebo „Indián“, přišla náhle. Blízké osoby prý ale tušily, že kontroverzní macho jednou takto dopadne. Bývalá žena o něm dokonce prohlásila, že je to nebezpečný recidivista, který se topí v dluzích.

Ve středu večer Pavel Novotný informoval na svém Facebooku o úmrtí kontroverzního účastníka soutěže Farmář hledá ženu Jana Pokorného. Černovlasý „Indy“ spáchal sebevraždu. Podle informací Expres.cz ho k tomuto kroku dohnaly dluhy a problémová minulost.

„Byl celý život velmi problémový, měl dluhy, kam se podíval. Měl za sebou dokonce i několik trestních stíhání. Byl recidivistou a k násilí také nešel daleko. Zkrátka a dobře, nebylo nic v jeho životě pozitivní,“ uvedl dobře informovaný zdroj Expres.cz, podle něhož ho minulost stíhala v poslední době stále častěji.

O tom již v minulosti promluvila i jeho poslední manželka Renata Abtová. S tou se dal Pokorný dohromady po účinkování v show, a jak rychle se vzali, tak rychle se i rozvedli. Pár spolu byl podle našich informací jen tři čtvrtě roku.

Vztah nevydržel kvůli opakujícím se problémům s penězi a agresivitě. „Nutil mě, abych na něj přepsala firmu, ale tak jsem to necítila. Začal být velice agresivní, dokonce mi vyhrožoval s nožem v ruce před mou dcerou. Nakonec zkoušel i slzy, ale ani ty nepomohly. Vyhodila jsem ho přesto, že vyhrožoval, jak mi veřejně zničí jméno. Tak mi aspoň vzal, co unesl, a vrátil se k mamince do 1 + 1 s pár igelitkami,“ řekla před lety Renata, která se s Pokorným dala dohromady ve složitém životním období. Její dceři totiž našli nádor a čekala ji těžká operace.

Pokorný se oženil s Renatou Abtovou.

Pokorný se oženil s Renatou Abtovou.

Honza tenkrát byl Renatě oporou a slíbil jí, že ačkoli má do kapsy hluboko, dá jí lásku a rodinné zázemí. Jenže jeho osobnost byla prý natolik komplikovaná, že páchal jen zlo. „Je v podstatě bezdomovec, který dluží, kam se podívá. Některé věci jsem za něj zaplatila v manželství já sama. Podvedl mě s charitou, když mi tvrdil, že mám vydražit u Lejly Abbasové dřevěného koníka. Prý jen nemohl dorazit domluvený sponzor, který to později uhradí. Nakonec to hodil na mě, že jsem neseriózní. Já, která celý život pomáhám jiným lidem. Bylo to otřesné. Hned jsem to běžela do banky uhradit, abych si kvůli němu nezkazila pověst,“ stěžovala si krátce po rozchodu Renata, kterou jsme po jeho smrti ihned kontaktovali.

O smrti svého bývalého muže se ale bavit nechtěla. „Nezlobte se, jsem v autě a nemám čas,“ uvedla pokleslým hlasem Abtová, která je podle informací Expres.cz ráda, že s Honzou nebyla po rozchodu ve styku. Na vztah prý nevzpomíná vůbec v dobrém.

Tělo Pokorného našli vedle malého karavanu, ve kterém zřejmě „Indián“ žil. Objekt proto ihned policie zapečetila. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:51 25. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  38
 • Tvl
  22
 • Super
  14
 • Haha
  13
 • Cože
  9
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat