jít naiDNES.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se holdovalo alkoholu, tanečníci, jejich protějšky, herci a herečky se oddávali noční hospodské zábavě. Mezi oslavujícími byl také tanečník Jan Onder (32), který byl toho večera v obležení krásných žen. Nejdříve k taxíku doprovázel neznámou brunetu, kterou před odjezdem něžně políbil a vypadalo to víc než jako galantní chování. Poté odvedl k taxi také herečku Lumíru Přichystalovou (28), se kterou by měl tanečník žít. Mezi nimi ale k žádným něžnostem nedošlo.

Tanečník Jan Onder pochopitelně nemohl chybět na závěrečném večírku StarDance a tentokrát se těšil přítomnosti krásných žen, kterými se obklopoval. Když už se zábava chýlila ke konci, doprovodil k taxíku krásnou brunetu, kterou držel kolem ramen.

Na rozloučenou se pak s neznámou kráskou políbil. A to nejen na tvář, ale také jako správný džentlmen jí políbil ruku. Celý akt působil velmi gentlemansky a dá se předpokládat, že neznámá brunetka byla Onderovi velmi sympatická.

Na tom by pochopitelně nebylo nic divného, kdyby Jan Onder později nedoprovázel k taxi také svou přítelkyni Lumíru Přichystalovou. S tou ale už žádné gentlemanské dvoření nepředváděl, kromě toho, že se zadumaným výrazem nesl v ruce lodičky (možná patřily jeho přítelkyni) a pár došel k přistavenému taxi.

Že by ve dvojici došlo k nějakým změnám?

Ještě před půl rokem se jméno Jana Ondera skloňovalo ve spojení s herečkou divadla Ypsilon Lumírou Přichystalovou, kterou si tehdy spokojený tanečník nastěhoval do svého pražského bytu. Nyní herečku pouze doprovodil k taxíku, zatímco kudrnatou brunetu k autu vedl v těsném tělesném kontaktu a na rozloučenou ji několikrát políbil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:00 úterý 16. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Haha
  9
 • Trapas
  8
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
 • Cože
  6
Komentáře