Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Chirurg Měšťák: Obtěžování Zdeňky Lulu Černé? Absurdní! Více mě štve ten nos!

  Kontroverzní influencerka Zdeňka Černá alias Lulu před pár dny obvinila renomovaného plastického chirurga Jana Měšťáka (79) ze sexuálního obtěžování. Uznávaný doktor, který se přátelí s mnoha tuzemskými celebritami, nejprve hrozil, že silikonovou prsatici bude hnát k soudu. Nyní v rozhovoru pro Expres.cz uvádí, že zabývat se něčím takovým, by bylo pod jeho úroveň. „Tvrzení paní Lulu o sexuálních útocích z mé strany je naprosto absurdní. Proboha, je mi skoro osmdesát let. Více mi vadí lži o tom, že jsem chtěl peníze za reoperaci nosu,“ řekl nám Měšťák, kterému prý mladé a krásné ženy posílají nahé fotky.

  Bývalá milenka MMA bojovníka Karlose Vémoly Zdeňka Lulu Černá nedávno Expresu popsala, jak se k ní měl chovat plastický chirurg Jan Měšťák a mimo jiné uvedla, že zvažuje právní kroky.

  „Mimo jiné mi posledně volal, že mě chce přijet do Kladna navštívit a bude se pak snažit, aby ta reoperace nosu byla zdarma. Odmítla jsem a poté mi volala klinika, že operace zdarma nebude. Předtím mě slovně sexuálně obtěžoval při každé návštěvě kliniky po dobu několik let,“ říká OnlyFans modelka a bývalá fitness trenérka.

  Lulu má přednosti, kterými se ráda pyšní.

  Zdeňka Černá před operacemi.

  „Největší ponížení bylo těsně před tím, než jsem šla na sál, aby mi udělal reoperaci nosu. Bezdůvodně chtěl vidět má nahá prsa, která s operací nosu nijak nesouvisela a ani nebyla dělaná na jeho klinice. Nemohla jsem odmítnout, když jsem byla v naprosto závislé situaci pacientky před narkózou. Myslím, že u toho tenkrát dokonce byla i sestra, ale už si nepamatuji která,“ uvedla Lulu.

  „Několik let jsem tato ponižování mlčky snášela, protože jsem potřebovala jeho pomoc, ale teď jsem se rozhodla konečně promluvit a chci spravedlnost,“ dodala silikonová prsatice.

  Redakce Expresu Jana Měšťáka oslovila. Ten obvinění ze sexuálního harašení rázně odmítl.

  „Paní Černá rozhodně není můj typ, mám kolem sebe modelky, herečky, zpěvačky a mnoho dalších krásných žen, ale paní Černá v celé svojí „kráse“ rozhodně k ženám, které bych mohl obdivovat, nepatří,“ pravil rázně uznávaný doktor, který nám také sdělil, že se o dalších krocích poradí s právníky.

  Mám jiné představy o kráse. Mladé ženy mi posílají nahé fotografie

  Původně bylo ve hře, že se Měšťáka kvůli očištění svého jména pustí do soudní bitvy s Lulu. Pár dní poté se ale Expresu chirurg svěřil, že svůj názor přehodnotil.

  „Musím uznat, že mě to hodně šokovalo. Mluvil jsem s několika svými známými a rozhodl jsem se, že to nechám být. Myslím si, že moje reakce na tato absurdní tvrzení paní Lulu by nebyla adekvátní,“ uvedl nově Měšťák, který si nadále stojí za tím, že Zdenu Černou nijak neobtěžoval.

  „Její vyjádření je naprosto absurdní. Mám jiné představy o kráse žen, konkrétně uznávám přirozenou krásu. Jsem bývalý vrcholový sportovec a vždy se kolem mne pohybovaly krásné ženy, modelky či herečky. Některé mladé a krásné ženy mi dodnes posílají nahé fotografie, ale proboha, vždyť je mi skoro osmdesát let,“ pokračuje Měšťák.

  Doktor nás pak překvapil tím, že mnohem více, než nařčení ze sexuálního obtěžování, ho urazilo to, že Lulu uvedla, že jeho klinika jí odmítla udělat reoperaci nosu zdarma.

  „Ta tvrzení o sexuálním obtěžování jsou natolik absurdní, že mě to asi ani neuráží. Co mi vadí mnohem více, jsou ta lživá vyjádření o tom, že jsem odmítl udělat reoperaci nosu paní Lulu zdarma. Já si na tom zakládám, že všechny reoperace dělám bezplatně. I ty po zákrocích, které dělali jiní doktoři,“ řekl docent Měšťák, jehož slova potvrzuje i tisková mluvčí kliniky Esthé, kde k zákroku mělo dojít.

  „Paní Zdeňka Černá podstoupila na naší klinice operaci nosu před více než deseti lety. Provedení a technika operace zcela odpovídaly možnostem a technikám používaným v době provedení zákroku. Po konzultaci s našimi právními zástupci jsme se s ní spojili, abychom jí komunikovali, že na stížnost vznesenou po takové době od zákroku nemůžeme nijak reagovat a poskytnout jí požadované odškodné,“ sdělila Expresu tisková mluvčí kliniky Petra Kallista.

  „Vzhledem k tomu, že k našim klientům vždy zaujímáme vstřícný postoj, nabídli jsme paní Černé operaci nosu na naší klinice a klientskou slevu. To ale odmítla,“ dodala mluvčí.

  Fotogalerie