Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Před operací nosu chtěl vidět má prsa! Influencerka obvinila slavného doktora hvězd z obtěžování

  Zdeňka „Lulu“ Černá, bývalá milenka známého MMA bojovníka Karlose Vémoly (38), obvinila věhlasného plastického chirurga Jana Měšťáka ze sexuálního obtěžování. Lulu tvrdí, že k nevhodnému chování ze strany lékaře došlo hned několikrát. „K největšímu ponížení došlo, když chtěl před operací nosu vidět má prsa, která se zákrokem vůbec nesouvisela,“ svěřila se Expresu silikonová provokatérka, která zvažuje trestní oznámení. Redakce oslovila i docenta Měšťáka, ten se k závažnému obvinění vyjádřil.

  Není tomu dlouho, co Zdeňka Černá, která si říká Lulu, poskytla Expresu rozhovor, v němž si velmi detailně postěžovala na nepovedenou operaci na pražské klinice. Bývalé fitness trenérce se vůbec nelíbilo, že klinika pak prý odmítla udělat reoperaci nosu zdarma.

  „Nejenže mi nezaplatili ani korunu odškodného za léta trpění, ale ještě bych měla za jejich chybu platit? Neskutečné. Žila jsem dvacet let na západě a tohle chování ke klientů se opravdu může odehrát jedině v Česku. Na západě tohle nezažijete. Majitele kliniky jsem tudíž opět kontaktovala a doufám, že přistoupí na mimosoudní vyřešení situace. Mého právního zástupce jsem již kontaktovala a ten mi doporučil žalovat kliniku a požadovat odškodnění. Já určitě žádnou opravnou operaci platit nebudu. Buď mi ji dají zdarma a chybu napraví, nebo to dám právníkovi,“ pohrozila rázně Zdeňla „Lulu“ Černá.

  „Paní Zdeňka Černá podstoupila na naší klinice operaci nosu před více než deseti lety. Provedení a technika operace zcela odpovídaly možnostem a technikám používaným v době provedení zákroku. Po konzultaci s našimi právními zástupci jsme se s ní spojili, abychom jí komunikovali, že na stížnost vznesenou po takové době od zákroku nemůžeme nijak reagovat a poskytnout jí požadované odškodné,“ sdělila Expresu tisková mluvčí kliniky Petra Kallista.

  „Vzhledem k tomu, že k našim klientům vždy zaujímáme vstřícný postoj, nabídli jsme paní Černé operaci nosu na naší klinice a klientskou slevu. To ale odmítla,“ dodala mluvčí.

  Lulu se poté rozhodla, že ještě více zatopí pod kotlem a majitele kliniky, věhlasného plastického chirurga Jana Měšťáka obvinila z obtěžování.

  „Budeme s právníkem podávat trestní oznámení na majitele kliniky pana docenta Měšťáka,“ tvrdí Lulu, podle které došlo k obtěžování ze strany zmiňovaného chirurga hned několikrát.

  „Stalo se to, když jsme se viděli osobně i naposledy, kdy mi volal. Písemné důkazy nemám, ale to neznamená, že to neohlásím. Myslím, že většina obětí obtěžování nemá přímé důkazy, protože se to děje mezi čtyřmi očima, ale je potřeba to netolerovat, aby se to nedělo dál. Jsem si jistá, že nejsem jedinou obětí pana docenta Měšťáka,“ myslí si Lulu, kterou proslavil románek s MMA bijcem Karlosem Vémolou.

  Jan Měšťák s Karlem Gottem

  Jan Měšťák s Taťánou Kuchařovou a Milošem Zapletalem

  Chtěl za mnou do Kladna a zajímaly ho má prsa před operací nosu!

  Zdeňla „Lulu“ Černá pak Expresu popsala, jak se k ní měl Jan Měšťák chovat.

  „Mimo jiné mi posledně volal, že mě chce přijet do Kladna navštívit a bude se pak snažit, aby ta reoperace nosu byla zdarma. Odmítla jsem a poté mi volala klinika, že operace zdarma nebude. Předtím mě slovně sexuálně obtěžoval při každé návštěvě kliniky po dobu několik let,“ říká OnlyFans modelka.

  „Největší ponížení bylo těsně před tím, než jsem šla na sál, aby mi udělal reoperaci nosu. Bezdůvodně chtěl vidět má prsa, která s operací nosu nijak nesouvisela a ani nebyla dělaná na jeho klinice. Nemohla jsem odmítnout, když jsem byla v naprosto závislé situaci pacientky před narkózou. Myslím, že u toho tenkrát dokonce byla i sestra, ale už si nepamatuji která,“ tvrdí Lulu.

  Exmilenka Karlose Vémoly Lulu se rozhodla po roce promluvit.

  „Několik let jsem tato ponižování mlčky snášela, protože jsem potřebovala jeho pomoc, ale teď jsem se rozhodla konečně promluvit a chci spravedlnost,“ dodala.

  Měšťák se brání: Lulu není můj typ, poradím se s právníky!

  Redakce Expresu pochopitelně oslovila docenta Jana Měšťáka a dali jsme mu prostor reagovat na výše uvedená slova Zdeny Černé. Uznávaný chirurg vážná obvinění popřel a řekl, že se o dalším postupu poradí s právníky.

  „K tomu snad ani nemám komentář. Paní Černá rozhodně není můj typ,“ tvrdí Měšťák, kolem kterého se už dlouhé roky motají slavné krásky a modelky a patřil k zásadním tvářím miss Miloše Zapletala.

  Celé vyjádření docenta Jana Měšťáka zveřejníme v dalším článku!

  Fotogalerie