Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Chirurg hvězd Měšťák odmítá sexuální obvinění: Lulu není můj typ, zajímají mě krásné ženy!

  Jan Měšťák

  Jan Měšťák | foto: Profimedia.cz

  Patří k nejvyhlášenějším plastickým chirurgům v zemi. V centru Prahy už dlouhé roky vede vlastní kliniku se svým synem a celebrity si u něj podávají dveře! Docent Jan Měšťák (79) ale nyní čelí vážnému obvinění ze strany kontroverzní influencerky Zdeny „Lulu“ Černé, která tvrdí, že ji chirurg dlouhodobě obtěžoval. Redakce Expresu získala obsáhlé vyjádření Měštáka, který údajné sexuální útoky popírá. „Paní Zdena Černá rozhodně není můj typ,“ hájí se známý doktor.

  Zdeňka Lulu Černá, která se proslavila románkem s Karlosem Vémolou, nejprve zkritizovala pražskou kliniku, která jí odmítla udělat zdarma reoperaci nosu, pak v rozhovoru pro Expres.cz obvinila ze sexuálního obtěžování jejího majitele, věhlasného plastického chirurga Jana Měšťáka.

  Měšťák, který pravidelně obráží společenské akce, kde se to známými osobnostmi jen hemží a vždy měl blízko k „áčkovým celebritám“, jako jsou Taťána Kuchařová, Karel Gott či Agáta Hanychová, se podle Lulu choval dlouhodobě nevhodně.

  „Budeme s právníkem podávat trestní oznámení na majitele kliniky pana docenta Měšťáka,“ tvrdí Lulu, podle které došlo k sexuálnímu obtěžování ze strany zmiňovaného chirurga hned několikrát.

  „Stalo se to, když jsme se viděli osobně i naposledy, kdy mi volal. Písemné důkazy nemám, ale to neznamená, že to neohlásím. Myslím, že většina obětí sexuálního obtěžování nemá přímé důkazy, protože se to děje mezi čtyřmi očima, ale je potřeba to netolerovat, aby se to nedělo dál. Jsem si jistá, že nejsem jedinou obětí pana docenta Měšťáka,“ myslí si Lulu.

  „Mimo jiné mi posledně volal, že mě chce přijet do Kladna navštívit a bude se pak snažit, aby ta reoperace nosu byla zdarma. Odmítla jsem a poté mi volala klinika, že operace zdarma nebude. Předtím mě slovně sexuálně obtěžoval při každé návštěvě kliniky po dobu několik let,“ říká OnlyFans modelka a bývalá fitness trenérka.

  „Největší ponížení bylo těsně před tím, než jsem šla na sál, aby mi udělal reoperaci nosu. Bezdůvodně chtěl vidět má nahá prsa, která s operací nosu nijak nesouvisela a ani nebyla dělaná na jeho klinice. Nemohla jsem odmítnout, když jsem byla v naprosto závislé situaci pacientky před narkózou. Myslím, že u toho tenkrát dokonce byla i sestra, ale už si nepamatuji která,“ uvedla Lulu.

  „Několik let jsem tato ponižování mlčky snášela, protože jsem potřebovala jeho pomoc, ale teď jsem se rozhodla konečně promluvit a chci spravedlnost,“ dodala silikonová prsatice.

  Lulu na Playboy párty

  Lulu není můj typ, mám kolem sebe krásné ženy, hájí se chirurg Měšťák

  Redakce Expresu oslovila Jana Měšťáka. Ten byl v šoku a zpočátku to vypadalo, že na výše uvedená slova Lulu snad vůbec nebude reagovat. „Moc děkuji za informaci, ke které snad ani nemohu dát svůj komentář,“ sdělil na úvod Měšťák, který se pak ale rozpovídal.

  „Paní Černá rozhodně není můj typ, mám kolem sebe modelky, herečky, zpěvačky a mnoho dalších krásných žen, ale paní Černá v celé svojí „kráse“ rozhodně k žená, které bych mohl obdivovat, nepatří,“ pravil rázně uznávaný doktor.

  „Je to v podobném duchu, jako bylo její nařčení ohledně primární operace nosu, kterou dělal někdo jiný. Stejně jako lži, že jsem z ní vymáhal peníze za případnou reoperaci,“ hájí se Měšťák.

  Jan Měšťák s Agátou Hanychovou

  Jan Měšťák s Taťánou Kuchařovou

  Jan Měšťák s Anetou Vignerovou a Renatou Langmannovou

  Devětasedmdesátiletý Jan Měšťák pracoval přes 20 let na Klinice plastické chirurgie 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Jako autor či spoluautor se podílel na více než 100 odborných pracích a učebních textech.

  V oboru plastické chirurgie a estetické chirurgie se spolupodílel také na několika významných úkolech Ministerstva zdravotnictví. Řadu let působil v roli tajemníka Hlavní problémové komise plastické chirurgie Ministerstva zdravotnictví pro vědu a výzkum. V jeho šlépějích jde syn Ondřej, který spolu otcem operuje na pražské klinice Esthé.

  Fotogalerie