jít naiDNES.cz

Kraus nezná míru, radši máme Šípovu Všechnopárty, shodují se diváci i hosté

Tentokrát pořádně přestřelil! Moderátor Jan Kraus (65) to za poslední díl své show pěkně schytal. Fakt, že nemilosrdně „griloval“ Kateřinu Brožovou (51) skrze její vztahy s movitými muži, byli diváci ještě ochotni jakžtakž skousnout. To, jak si poté podal Jana Františka Uhra (14), mladičkého držitele Českého lva za vedlejší roli ve filmu Všechno bude, vydýchávají už jen velmi těžko.

Bezprostředně po odvysílání dílu, v němž si Jan Kraus pozval Kateřinu Brožovou a držitele Českého lva Jana Františka Uhra, se strhla pořádná mela. Rozhořčení diváci poukazovali na to, že moderátor se nechal příliš unést a z hostů chtěl za každou cenu udělat něco, co nejsou.

„Opravdu to byl nejtrapnější a nejnudnější díl za celou dobu. Divím se, že Kateřina Brožová neodešla, a to nejsem její fanynka. Ovšem rozhovor s Františkem byl totálně ubohý. Chtěla bych vidět pana Krause, jak by ve čtrnácti letech dokázal brilantně odpovídat a reagovat na zkušeného moderátora. Celkově pořad upadá,“ napsala rozhořčená divačka Jana. A rozhodně nebyla sama, koho Kraus svým výkonem zvedl ze židle.

„Trapně se povozit na zádech mladého kluka, tak to byl asi opravdu nejhorší díl. Velký přešlap, pane Krausi,“ vzkázal známému moderátorovi Michal.

Ostatní se přidávali a mladému herci vzdávali hold a vyjadřovali mu slova podpory. „Je vidět, že klučina je talentovaný, protože takhle bravurně ustát tohle peklo? Je skvělý, pokorný a držím palce, Františku!“ popřála držiteli Českého lva za vedlejší roli ve snímku Všechno bude paní Eva. 

Našly se i hlasy, které byly na Krausově straně. „Ten díl byl super, Kraus si prostě z lidí dělá p*del a každý, kdo tam jde, s tím musí počítat. Běžte si zapnout nudného Šípa a nechte Krause na pokoji, když se vás to tak dotýká,“ vzkázal kritikům Vojta.

Takových hlasů však nebylo mnoho. „Nekoukám už dávno. Na ponižování a shazování lidí nejsem zvědavá. S obdobným pořadem na ČT1 se nedá pořad pana Krause vůbec srovnat,“ nechala se slyšet divačka Lucie, která podle všeho fandí spíše Všechnopárty Karla Šípa.

Na podporu pořadu České televize se vyjádřili i někteří z hostů, kteří měli možnost srovnání, protože přijali pozvání do obou talkshow.

„Pamatuju si, jak jsme tam byli kdysi s Filipem Sajlerem a pan Kraus byl úplně vykolejený, protože narazil na dvě neřiditelné střely, které mu tam za každou kravinu poslaly smeč, že nevěděl kam dřív a radši to rychle ukončil,“ zavzpomínal na posezení u Krause Ondřej Slanina ze známého kulinářského tandemu Kluci v akci.

„Když má silné soupeře, tak je mimo. Bohužel mladý herec neumí improvizovat a neumí se mu postavit, což by Kraus potřeboval jako sůl. Vivat Šíp!“ dodal. 

Těžko říct, zda si Jan Kraus z reakcí a podnětů diváků vezme nějaké ponaučení, možná by to pořadu prospělo, pokud nechce u diváků propadnout...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:50 25. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  320
 • Trapas
  88
 • Haha
  37
 • Tvl
  35
 • Sladký
  32
 • Cože
  31
Komentáře

Mohlo by vás zajímat