jít naiDNES.cz

Zákazy pro ně neplatí? Takhle parkují Boudová a Kopečný!

Pro Nelu Boudovou a Jana Kopečného není zákaz žádnou překážkou. Takhle zaparkovali své plechové miláčky. | foto: Koláž Expresu

Najít volné parkovací místo v centru Prahy je mnohdy neřešitelný úkol. Stejný problém měli Nela Boudová a Jan Kopečný i v méně frekventovaných Průhonicích. Oba dva totiž zaparkovali své vozy doslova na chodníku. Kopečný navíc přímo v křižovatce!

Než aby kroužili o dvě minuty déle a zkusili najít řádné parkovací místo, raději své vozy zaparkují na zákazu stání. To je případ Nely Boudové a Jana Kopečného. Ti se takto předvedli přímo před zraky našeho nevěřícího fotoreportéra. 

Zatímco Boudová si byla svého přečinu vědoma a žádala našeho fotoreportéra, aby ji nefotil, protože stojí na zákazu stání, ačkoliv nikomu nepřekážela, Kopečný své Porsche 911 zaparkoval přímo v křižovatce.

Je otázkou, zda byl unavený a nemohl svůj bourák zaparkovat o 300 metrů dál, kde byla volná místa, nebo se jenom chtěl pochlubit svým sporťákem, kterým na akci v creperii U Slepiček přivezl i krásnou Evu Burešovou.

Tak snad oba zmínění řidiči pro příště překonají lenost a zaparkují podle předpisů. Jako známé osobnosti by přece jen měli jít Boudová i Kopečný příkladem.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat