Dino se rozvádí! Fotbalista Koller opustil manželku Hedviku a už má náhradu

22. května

Jan Koller se rozvádí! | foto: Koláž Expresu

Patnáctiletý vztah je v troskách. Legendární fotbalista Jan Koller (46) se rozvádí s manželkou Hedvikou. Bývalý reprezentační kanonýr už na veřejnosti ukázal svůj nový objev. Krásnou blondýnu vystřídala krásná bruneta!

Fotbalista, který se nejvíce proslavil svým angažmá v německém Dortmundu, krach manželství potvrdil pro deník Blesk.

„Ano, rozvádím se. Už dlouho jsme si nerozuměli. Rozvod je ve finální fázi, čekáme jen na rozhodnutí soudu,“ svěřil se Jan Koller, který Hedviku v minulosti přebral jiné fotbalové hvězdě, Pavlu Horváthovi.

„Všechno včetně majetku máme domluvené a vyřešené a probíhá to v klidu a v pohodě. Víc bych to nechtěl rozebírat, je to naše soukromá věc,“ dodal ještě bývalý skvělý fotbalista, jemuž se kvůli jeho výšce (202 centimetrů, pozn. red.) říkalo také Dino.

Byli spolu patnáct let.

Byli spolu patnáct let.

Zdá se, že Koller po krachu manželství ale nelenil a už si stihl najít nový objev. Tím je krásná a dosud neznámá bruneta, se kterou se Koller objevil na hokejovém mistrovství světa v Bratislavě.

Blondýnu vystřídala bruneta.

Blondýnu vystřídala bruneta.

Zpočátku se zdálo, že se jedná o kamarádku, ale později prasklo, že pohledná černovláska je pravděpodobně novou známostí bývalého fotbalového zabijáka.

„Nezlobte se, ale nic vám o ní neřeknu,“ řekl Dino a ochránil tak soukromí neznámé krásky.

Historicky nejlepší střelec české fotbalové reprezentace má se svou stále ještě manželkou dvě dcery, šestnáctiletou Hedviku a jedenáctiletou Kateřinu.

Fotogalerie

Komentáře