Příběh lásky Kollera a jeho Hedviky: Ukradl ji Horváthovi, ona mu nasadila parohy?

23. května 2019
Před patnácti lety si fotbalista Jan Koller (46) vzal krásnou přítelkyni Hedviku. Tehdy byli šťastní a zamilovaní. Teď se rozvádějí a každý z nich si žije svůj život. Jejich vztah česká veřejnost v minulosti řešila mnohokrát. Na první pohled vypadali jako dokonalý pár. Proč jejich manželství tedy zkrachovalo?

Hedvika se s Dinem, jak se Kollerovi kvůli jeho obří postavě přezdívalo, seznámila během jeho angažmá v Belgii. Tehdy jela navštívit svou kamarádku. Tou byla manželka Kollerova spoluhráče Martina Pěničky.

Koller jim hlídal děti a do krásné blondýny Hedviky z Libereckého kraje se zakoukal. Problém byl ale v tom, že Hedvika byla už provdaná za dalšího špičkového fotbalistu, Pavla Horvátha. S ním také původně odjela do Belgie.

Brzy ale mezi Kollerem a Hedvikou přeskočila jiskra a společně se objevili na slavnostním vyhlášení Zlaté kopačky v Bruselu. Belgické bulvární deníky tehdy psaly o tom, že Koller „zavinil“ Hedvičin rozvod s Horváthem.

„Naše vztahy s Pavlem to nijak nerozvrátilo,“ zdůrazňoval v minulosti Jan Koller.

S Hedvikou byl dříve ženatý Pavel Horváth.

S Hedvikou žil Koller nějakou dobu na hromádce, v roce 2004 ale přišla pohádková svatba, která jejich lásku zpečetila.

Jan Koller si krásnou Hedviku vzal v roce 2004.

První společné bydlení měli manželé v Belgii. Když Koller dostal laso z německého Dortmundu, přišlo první větší stěhování. 

Později elitní reprezentační útočník zamířil do francouzského Monaka, kde se s Hedvikou usadili. Líbilo se tam i jejich dcerám, Hedvice (16) a Kateřině (11).

„Můj manžel je dokonalý, škoda že je jenom jeden, přála bych ho každé ženě,“ chlubila deníku Blesk před lety Hedvika. 

Mají spolu dvě dcerky.

Jak to tak bývá u každého vztahu, tak i u manželů Kollerových se dostavilo krizové období. Před lety bulvární deník Šíp s odvoláním na své zdroje informoval, že Jana Kollera jeho manželka údajně podvádí. K nevěrám mělo prý docházet na jabloneckých diskotékách.

„Hedvika ráda vymetá diskotéky, a to konkrétně Malibu v Jablonci nad Nisou! A miluje sex a svého muže podvádí. Vždy si někoho vybere a pak se spolu vypaří na toaletu. Druhý den se bojí, aby se to nedozvěděl její muž,“ nechal se slyšet člověk, který podle svých slov s Hedvikou prožil také menší románek. 

Kollerová se tehdy k těmto zprávám nevyjádřila.

Prý si už delší dobu nerozuměli.

Před touto manželskou krizí ještě stihla Hedvika zapózovat pro prestižní pánský časopis Playboy. Jako první tehdy směl – hned po fotografovi – snímky vidět její manžel. Teprve pak je mohla spatřit redakce. A to přitom ani Hedvika nebyla nahá! To o něčem svědčí...

Hedvika Kollerová pózovala pro Playboy.

Nahá se Hedvika fotit nechtěla, podle serveru iDNES.cz z toho důvodu, aby svému manželovi neublížila. 

„Bez jeho souhlasu nedělám nic. A tohle byla jediná fotka, navíc oblečená, takže mu to nevadilo. I kdybych se svlékla, tak by mu to podle mě nevadilo, jen by ty fotky musel vidět dopředu,“ řekla tehdy Hedvika.

Nahá se prý ale nechala vyfotit u svého kamaráda a akty byly jen pro Dina.

Hedvika vystřídala už minimálně dva prvotřídní české fotbalisty.

Ještě před lety Koller svou Hedviku v rozhovorech s novináři označoval za životní lásku. Zamilovanost ale postupně jaksi vyprchala a teď už Kollerovi čekají na razítko od soudu, které definitivně ukončí jejich manželství.

„Už dlouho jsme si nerozuměli. Rozvod je ve finální fázi, čekáme jen na rozhodnutí soudu,“ svěřil se Blesku Jan Koller.

Na právě probíhajícím mistrovství světa v hokeji se Koller dokonce stihl pochlubit svým novým úlovkem, dosud neznámou brunetou. 

Blondýnu vystřídala bruneta.

Ke krásné černovlásce se odmítl vyjádřit. Nejspíše se po předchozích zkušenostech rozhodl, že bude chránit její soukromí.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:08 pátek 20. září 2019. Anketa je uzavřena.

  • 35
  • 29
  • 29
  • 24
  • 17
  • 14
Komentáře