Kdo byl muž, kterého zabil Kočka na D11? Hodný kluk, žádný frajírek, říká kolega

Maminka tragicky zemřelého řidiče nákladního vozu, do něhož v pátek ráno naboural svým vozem Jan Kočka (†28), se rozhodla udělat přítrž kolem informací, které o její synovi kolují. Ačkoliv mělo jít podle prvotních informací o otce tří dětí, jeho matka tvrdí, že je vše jinak. Osmadvacetiletý Miloslav prý žádné děti neměl. To ale na její bolesti nic nemění!

Prožívá pocity, které nechce poznat žádná matka. Když v pátek ráno Jan Kočka mladší obrátil svůj vůz do protisměru a v plné rychlosti naboural do nákladního vozu, v němž seděl osmadvacetiletý Miloslav, jeho mamince se zhroutil celý svět.

Předtím než promluvila ona sama, na Miloslava pro TN.cz zavzpomínal jeden z jeho kolegů, který se měl vydávat za jeho bratra. Právě ten měl do médií vypustit dezinformaci, že na Mílu doma čekala manželka se třemi dětmi. Třetí potomek se jim podle něj přitom měl narodit teprve před týdnem.

Tyto informace se nyní snaží napravit Miloslavova zdrcená maminka. „To není pravda. Můj syn byl svobodný a bezdětný. Měl přítelkyni, znali se asi měsíc. Ta paní možná měla nějaké děti, nevím, ale můj syn byl svobodný a bezdětný,“ upřesnila matka oběti.

Také se vyjádřila ke sbírce, kterou by veřejnost ráda pro rodinu jejího syna začala organizovat.

„Ne, žádné sbírky, nic takového. Není pro nikoho,“ odmítla podle TN.cz matka řidiče kamionu. Finanční pomoc údajně měl nabídnout i otec pravděpodobného viníka nehody Jan Kočka starší.

Miloslavův rodinný stav ale nemění nic na tom, že kromě Jana Kočky mladšího v pátek ráno na 33. kilometru dálnice D11 zemřel pracovitý mladík, který byl od ranních hodin na nohou. A podle jeho kolegů šlo o skromného a hodného kluka.

„Hrozně hodný kluk, co se málokdy vidí. Prostě mladý klučina, který si udělal papíry čerstvě a chtěl se něco naučit, žádný frajírek,“ řekl TV Nova řidič Roman, který Miloslava ve firmě zaučoval.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 31. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  45
 • Super
  20
 • Cože
  11
 • Haha
  9
 • Trapas
  8
 • Sladký
  7
Komentáře