Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a kde se uskuteční poslední rozloučení s korunním princem slavného kolotočářského klanu. A Expres zná detaily!

Téměř přesně po deseti letech se kolotočářský klan Kočkových musí rozloučit s jedním ze svých synů. Zatímco tehdy se museli smířit s úmrtím Václava Kočky mladšího, kterého po hádce na křtu knížky Jiřího Paroubka zastřelil hoteliér Bohumír Ďuričko, Jan Kočka mladší zahynul během tragické dopravní nehody, kterou sám způsobil, když z dosud nejasných příčin najel na dálnici D11 do protisměru a střetl se s nákladním vozem.

Jelikož během nehody nezemřel jenom on, ale i osmadvacetiletý řidič druhého vozu, který byl pouze ve špatnou chvíli na špatném místě, spekulovalo se, že se rodina zdrží velkolepého pohřbu a s Janem Kočkou se rozloučí jen v rodinném kruhu.

Vše je ale jinak. Podle parte, které má Expres k dispozici, k poslednímu rozloučení dojde v centru Prahy. „S hlubokým zármutkem vám oznamujeme, že ve věku 28 let tragicky zahynul nás milovaný syn Jan Kočka. Poslední rozloučení se uskuteční v pátek 12. října ve 13 hodin v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha 3 – Vinohrady,“ píše se ve smutečním parte.

Zajímavé je, že zatímco pohřeb Václava Kočky proběhl před deseti lety v prostorách Břevnovského kláštera a následně byl pohřben na hřbitově v Řepích, s Janem Kočkou mladším se rodina rozloučí zcela jinde.

Rozhodně se mu ale nedostane menší pocty. Podle informací Expresu bude na místě najatá ochranka, která se bude starat o hladký průběh smutečního aktu. A jelikož byl korunní princ kolotočářského klanu velmi oblíbený, počítá se s hojnou účastí.

Po smuteční mši by průvod měl dojít až na Olšanské hřbitovy, kde by měl být Jan Kočka mladší pohřben. 

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:26 7. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  188
 • Tvl
  29
 • Haha
  18
 • Sladký
  13
 • Super
  10
 • Cože
  10
Komentáře