Kristelová mlží o tragicky zesnulém Kočkovi: Prakticky jsem ho neznala!

Možná tak činí z úcty k rodině a pozůstalým tragicky zesnulého Jana Kočky mladšího (†28), možná jen Kateřina Kristelová (38) nechce otvírat staré rány a probírat se minulostí. Moderátorka, která byla se synem vlivného podnikatele kdysi spojována, nyní říká, že to pro ni byl cizí člověk.

„Já jsem ho prakticky neznala,“ řekla Expresu Kateřina Kristelová na adresu Jana Kočky. Ten zahynul při dopravní nehodě, ke které došlo v pátek ve čtyři ráno na 33. kilometru dálnice D11. Syn vlivného podnikatele v protisměru ve svém luxusním mercedesu naboural do nákladního vozu, v němž seděl Miroslav V. (†28).

Bývaly doby, kde se s dotyčným moderátorka znala mnohem lépe a ani se tím netajila. „S Honzou se znám dlouhou dobu. Jeho rodina se stýká s lidmi ze showbyznysu, není na tom nic zvláštního. Pár rozhodně nejsme. S nikým nechodím, jsem volná. Pokud bych někoho poznala, musel by být určitě speciální, aby se něco stalo a já se zamilovala,“ uvedla poté, co ji paparazzi časopisu Spy v roce 2014 přistihli v centru Prahy s Janem Kočkou.

Spolu s dalšími lidmi si užívali večer v baru Kozička, v populárním podniku, kde si podávají dveře nejen sportovci, ale i slečny, které by se rády staly jejich protějšky.

„Určitě nechodím s Honzou Kočkou. Párkrát jsme se viděli. Vím, že nás vyfotili někde v centru. Na těch fotkách nás bylo deset, ale záhadně se tam ostatní vůbec nedostali. Přitom jsme šli pařit jako tlupa a vyšlo z toho, jako bychom šli na romantické rande,“ podivovala se moderátorka v rozhovoru pro Top Star.

„Není to tak, vůbec ne, nejsme pár,“ uzavřela před časem Kristelová, která v současnosti už nechce být s rodinou kontroverzního podnikatele spojována. 

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:11 29. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  80
 • Trapas
  23
 • Sladký
  11
 • Cože
  10
 • Super
  9
 • Tvl
  8
Komentáře