Před půl rokem o smrti vtipkoval: Kalous se s kamarády smál, že je mezi mrtvými!

Několik měsíců předtím než se rozhodl sáhnout si na život, Jan Kalous o smrti žertoval. Na Facebook vložil otisk z Wikipedie, podle něhož je po smrti již od roku 2002. „Strašíš nás ze záhrobí,“ píší pod snímkem jeho přátelé.

Daboval asi nejznámější postavu z legendárního filmu Sám doma, byl vášnivým motorkářem a miloval humor. Jan Kalous byl zkrátka veselá kopa a dokázal se povznést i nad zprávou, že je již šestnáct let po smrti. 

Když totiž hledal číslo svého živnostenského listu, přišel na to, že je na Wikipedii veden jako fotbalista, který se ke sklonku života věnoval trénování a v roce 2002 zemřel. 

„A do p*dele, nejenže jsem už pár let po smrti, ale ještě k tomu všemu jsem byl i fotbalista... Good morning, Google,“ vložil na Facebook ještě v zimě velmi pobaveně.

Ještě koncem ledna o smrti vtipkoval.

Ještě koncem ledna o smrti vtipkoval.

To ještě nikdo netušil, že si koncem léta sáhne na život. „Po smrti, no nic moc, ale ty, ty být kopačka... To už je moc ne?“ vtipkují kamarádi hromadně pod fotkou a Honza jim přitakává. „Ještěže ne z Brna. To už bych byl v tom hrobě hodně nevrlý,“ odpovídá na jejich popichování.

Kalous si sáhl na život poté, co se nedokázal vypořádat s neustávajícími depresemi. Podle serveru eXtra.cz právě ty měly být důvodem, proč se rozhodl pro definitivní konec...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:35 29. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  33
 • Sladký
  13
 • Trapas
  12
 • Super
  10
 • Cože
  9
 • Haha
  8
Komentáře