jít naiDNES.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Ve skutečnosti je herec opravdu milý a usměvavý člověk. | foto: Pavel Dvořák

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako záporáka, který pro facku nejde daleko, dokonce znásilnil miláčka národa Danu Morávkovou (47). Od té doby má ze života doslova peklo. Lidé to známému Slovákovi dávají pořádně „sežrat“.

Když jsme si s hercem Jánem Jackuliakem domluvili rozhovor, nevěděli jsme, co od něj čekat. Na televizní obrazovce působí dost přísně, nepřístupně, skoro až agresivně. Role, které hraje, mu na image slušného muže zrovna nepřidají.

Sám se dostal do řečí, když před kamerou musel „znásilnit“ svou seriálovou partnerku Danu Morávkovou. A nejen to, nebál se ji zmlátit až do krve. To se prostě neopouští, zvlášť když jde o sympatickou herečku, kterou mají lidé rádi.

„Sám jsem dlouho přemýšlel, jestli tu roli vůbec vzít. I na můj vkus to bylo dost drsné, takže jsem se nemohl rozhodnout ze dne na den. Trochu jsem tušil, že to kvůli tomu domácímu násilí nebude snadné. Sešel jsem se s pár lidmi, kteří to zažili na vlastní kůži, abych se do toho dokázal vžít,“ rozpovídal se pro Expres Jackuliak.

Ten je nakonec rád za tu možnost hrát v Ordinaci v růžové zahradě 2, i když to přináší dost příkoří, které musí v reálném životě kvůli tomu zdolat.

„Dennodenně se setkávám s negativními komentáři, lidé mě osočují z toho, že jsem násilník a měl bych se jít léčit. Jedna paní si dokonce přede mnou odplivla, aby mi ukázala, jak mnou pohrdá. Je až neuvěřitelné, jak vás lidi hned zaškatulkují,“ řekl s nadhledem slovenský herec.

Dokonce se jednou bál i o život! „V době, kdy jsem točil seriál Rapl, jsem jel vlakem a do kupé si přisedla skupinka romských spoluobčanů. Už z toho jsem cítil trošku problém. A pak se na mě dva zahleděli a stoupli si. Říkal jsem si, že tohle není vůbec dobré,“ rozpovídal se Ján.

Ve skutečnosti je s Jánem opravdu velká legrace.

Ve skutečnosti je s Jánem opravdu velká legrace.

„Jeden z nich se mě zeptal: ‚Ty jsi ten, co mlátí Morávkovou?‘ Tak jsem jen přikývl a čekal, co se bude dít. A pak se začali smát, že by jí prý taky jednu natáhli, být na mém místě,“ dokončil vyprávění Jackuliak, jenž se obával, aby mu něco neprovedli, ale nakonec to dopadlo dobře.

Charismatického herce můžete momentálně vidět i v jiném světle než jen v Ordinaci. Podílí se totiž jako asistent režie na slovenském muzikálu Kubo, který zavítá brzy i do Čech, 29. dubna můžete vidět v Divadle Hybernia jeho českou premiéru a pak se k nám vrátí na podzim.

Pak si ho třeba lidé nebudou pamatovat jen coby agresora, ale také jako šikovného a talentovaného muže.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 15. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  16
 • Haha
  15
 • Super
  14
 • Cože
  11
 • Sladký
  10
 • Tvl
  9
Premium

Do luxusu investoval i Jaromír Soukup. Nejdražší byt v Česku je dál na prodej

Na samém vrcholu stometrového mrakodrapu V Tower na pražském Pankráci jsou dva penthousy, obecně považované za...

iDNES Premium už používá 150 tisíc lidí. Cena nebude mít konkurenci

Unikátní služba iDNES Premium funguje měsíc. Už bezmála sto padesát tisíc čtenářů oslovil mix exkluzivního čtení a...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat