jít naiDNES.cz

Záporák z Ordinace bude tátou. Dítě dostane zvláštní jméno!

Manželka Jána Jackuliaka Barbora za několik dní porodí prvního potomka. | foto: Pavel Dvořák, Tilen VajtProfimedia.cz

Jeden z největších seriálových záporáků posledních let Ján Jackuliak prožívá jedno z nejkrásnějších období svého života. Expresu se totiž svěřil, že se ve svých čtyřiceti letech stane poprvé otcem. Jeho manželka Barbora mu již každým dnem přivede na svět vytouženého syna!

Ján Jackuliak má za sebou opravdu těžké období. Nejenže se před necelými dvěma lety pobyl několik dní v psychiatrické léčebně, kam byl odvezen kvůli paranoidním představám, počátkem letošního roku dokonce přišel o milovanou sestru.

Představitel hokejisty a násilníka Martynčáka v Ordinaci v růžové zahradě má ale znovu důvod k úsměvu. „Za dva týdny ze mě bude táta,“ sdělil Expresu Jackuliak s tím, že s manželkou čekají chlapečka.

„Bude se jmenovat Theo, ale bylo nám jedno, jestli to bude holčička, nebo chlapeček. Já jsem hlavně rád, že budu mít dítě. To je nejvíc,“ říká herec. Ten se podle svých slov pokusí být u porodu. Záleží ale na pracovních povinnostech.

„Na Slovensku mám natáčet film a uvidíme, jestli to zvládnu. Oni mi ale dost vyšli vstříc s termíny,“ prozradil Jackuliak, jehož jsme potkali na premiéře filmu Miss Hanoi, ve kterém stejně jako v Ordinaci ztvárnil roli záporáka. To podle jeho slov souvisí s jeho obličejem.

„Když se člověk podívá na mou tvář, tak nepůsobím jako princ, ale jako zloduch,“ myslí si herec. Tak snad se nějakému producentovi Jána zželí a k narození syna získá alespoň jednu kladnou roli.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:08 10. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  26
 • Haha
  10
 • Cože
  9
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  6
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat